KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

TEMA SHOQĖRORE

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Prezanto Veten

Emri , Vendi , Hobi etj etj

126hello?????
16th March 2010, 02:37
lindushka Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kafja nė Kopriva forum

Kėtu hap atė qe mendon , pra ėshtė bised e lirė si nė kafiq ( qajtore ) .

17ODA e burrave
13th April 2008, 15:55
Bonney Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lojėra forumore

Ketu lojra te cilat zhvillohen mes anetarve te forumit.

10141As PO as JO
13th December 2009, 16:32
***VaneSSa*** Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Diskutime Shoqėrore

Problemet dhe politikat sociale tė shoqėrisė kosovare, diskutime mbi fenomene tė tilla si racizmi, varfėria, diskriminimi, dhuna, etj.

418Qka ju thojn kta tfa...
13th December 2009, 16:47
***VaneSSa*** Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Letėrsia dhe kultura

Kėtu mund tė gjeni tema lidhur me letėrsinė dhe kulturėn

10141VIP (Lajme,thashethe...
22nd September 2008, 17:04
Leriona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezi

Lexoni atė qė dėshironi , shkruaj atė qė e ndjeni.

18117Fan S. Noli
9th November 2008, 14:41
M1xer.f1tox Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Jokes

Barcoleta , kashelashe , vicaa gjithqka qe na ben me qesh

1857EURO 2012
11th October 2008, 14:52
M1xer.f1tox Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete

Kuriozitete...

335Kuriozitete
23rd December 2008, 19:25
Vizitor  Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pyetje Logjike

Pėrdore Logjikėn pėr tu pėrgjigjur

830Detyre logjike per S...
20th April 2010, 21:12
z-personi Shiko mesazhin e fundit

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda :  [ WebmaSTer ] [ AdminiSTratorat ] [ MODERATORAT ] [ V.I.P. ] [ ANĖTARĖT ] [ BANNED ]
Birthdays
Birthdays

Users having a birthday today : ajoces (26), aurel kokici (27), kokiciaurel (27), lioneanimal (27)
Users with a birthday within the next 7 days: M1xer.f1tox (27), olsi (33), rido-riki (26)

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1539 artikuj

Forumi ka 261 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri jona

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 55 mė 7th November 2010, 19:22  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė 18th August 2017, 03:03