KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

Lajme

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riCuditshem   Kompania Nokia tėrhiqet nga Japonia 0Bonney407Shiko mesazhin e fundit prej 7th December 2008, 14:50
nga Bonney
Asnjė mesazh i riTema   Orė e cila punon me limon! 0Bonney161Shiko mesazhin e fundit prej 7th December 2008, 14:49
nga Bonney
Asnjė mesazh i riTema   Nikon paralajmėron SLR me 24.5 megapiksela 0Bonney134Shiko mesazhin e fundit prej 7th December 2008, 14:49
nga Bonney
Asnjė mesazh i riTema   Apple ndėrron mendje nė lidhje me antivirusin 0Bonney117Shiko mesazhin e fundit prej 7th December 2008, 14:48
nga Bonney
Asnjė mesazh i riTema   Trojan i drejtuar kah pėrdoruesit e Firefoxit 0Bonney138Shiko mesazhin e fundit prej 7th December 2008, 14:43
nga Bonney
Asnjė mesazh i riTema   Virus i ri nė Facebook 0Bonney156Shiko mesazhin e fundit prej 7th December 2008, 14:43
nga Bonney
Asnjė mesazh i rilol   Ford ofron Volvon pėr gjashtė miliardė dollarė 0Bonney152Shiko mesazhin e fundit prej 7th December 2008, 14:42
nga Bonney
Asnjė mesazh i riTema   HP-ja edhe mė tej mė i shitur 0Bonney162Shiko mesazhin e fundit prej 26th September 2008, 00:16
nga Bonney
Asnjė mesazh i riTema   Forcohet siguria e Gmail-it 0Bonney212Shiko mesazhin e fundit prej 26th September 2008, 00:15
nga Bonney
Asnjė mesazh i riTema   DirectX 11 po zhvillohet pėr Windows 7 0Bonney162Shiko mesazhin e fundit prej 26th September 2008, 00:14
nga Bonney
Asnjė mesazh i riRisi   Angazhimi intelektual ēon nė marrje tė tepėrta tė kalorive 0Bonney171Shiko mesazhin e fundit prej 26th September 2008, 00:07
nga Bonney
Asnjė mesazh i riTema   Pemėt mė tė dobishme se lėngjet e pemėve 0Bonney147Shiko mesazhin e fundit prej 26th September 2008, 00:05
nga Bonney
Asnjė mesazh i riCuditshem   Mėnyrat jetėsore zgjatin jetėn 0Bonney178Shiko mesazhin e fundit prej 26th September 2008, 00:04
nga Bonney
Asnjė mesazh i riTema   Google lansoi celularin e vet gPhone 0Bonney140Shiko mesazhin e fundit prej 25th September 2008, 23:53
nga Bonney
Asnjė mesazh i riin   Kartelė e memories me kapacitet 32 gigabajt 0Bonney142Shiko mesazhin e fundit prej 25th September 2008, 23:50
nga Bonney
Asnjė mesazh i riCuditshem   Plazma prej 150 inēėve 0Bonney211Shiko mesazhin e fundit prej 25th September 2008, 23:49
nga Bonney
Asnjė mesazh i riin   AMD prezantoi procesorėt X3 dhe X4 0Bonney165Shiko mesazhin e fundit prej 25th September 2008, 23:49
nga Bonney
Asnjė mesazh i riCuditshem   Eddie, programi qe deshiron te mendoje si nje femije. 0Bonney134Shiko mesazhin e fundit prej 25th September 2008, 23:48
nga Bonney
Asnjė mesazh i riin   Kamerė e cila incizon 300 fotografi nė sekondė 0Bonney151Shiko mesazhin e fundit prej 25th September 2008, 23:45
nga Bonney
Asnjė mesazh i riTema   Filma dhe seriale pa pagesė nė IMDb.com 0Leriona183Shiko mesazhin e fundit prej 19th September 2008, 22:18
nga Leriona
Asnjė mesazh i riTema   63 % e kėrkimeve nė SHBA nėpėrmes makinės sė Google 0Leriona156Shiko mesazhin e fundit prej 19th September 2008, 22:17
nga Leriona
Asnjė mesazh i riTema   Teknologjia 18Leriona1212Shiko mesazhin e fundit prej 9th September 2008, 02:35
nga Leriona
Asnjė mesazh i riTema   Today on Sport- fresh news 8M1xer.f1tox260Shiko mesazhin e fundit prej 28th August 2008, 19:05
nga M1xer.f1tox
Asnjė mesazh i riTema   Zhvillohet kabllo neural pėr transferin e shėnimeve nga dhe nė tru 0M1xer.f1tox201Shiko mesazhin e fundit prej 24th March 2008, 12:20
nga M1xer.f1tox
Asnjė mesazh i riTema   Inteli edhe zyrtarisht prezentoi Skulltrail 0RaZoR217Shiko mesazhin e fundit prej 13th March 2008, 22:55
nga RaZoR
Asnjė mesazh i riTema   Miu laserik Cyber Snipa Stinger 3200 DPI 2RaZoR194Shiko mesazhin e fundit prej 13th March 2008, 22:47
nga RaZoR
Asnjė mesazh i riTema   nVidia GeForce 9800GTX 1RaZoR176Shiko mesazhin e fundit prej 12th March 2008, 22:44
nga M1xer.f1tox
Asnjė mesazh i riTema   50 websitet me te mira te vitit 2007 1Bonney238Shiko mesazhin e fundit prej 12th March 2008, 22:42
nga M1xer.f1tox
Asnjė mesazh i riTema   Microsoft promovon Internet Explorer 8 Beta 0M1xer.f1tox182Shiko mesazhin e fundit prej 12th March 2008, 22:41
nga M1xer.f1tox
Asnjė mesazh i riTema   Telefoni iri nga Ericsson 0M1xer.f1tox213Shiko mesazhin e fundit prej 12th March 2008, 22:37
nga M1xer.f1tox
Moderatorėt
Bonney, M1xer.f1tox, Kopriva
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement
Ora ėshtė 27th March 2017, 06:50