KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

Video qeshareke

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riTema   hahahaha mos leni pa e kqyr 2eu-toonix536Shiko mesazhin e fundit prej 1st June 2008, 11:43
nga M1xer.f1tox
Asnjė mesazh i riTema   shqip qifteli tom dhe jerry 1the_bronx380Shiko mesazhin e fundit prej 10th April 2008, 18:05
nga eu-toonix
Asnjė mesazh i riTema   George Bush Beatbox 2the_bronx284Shiko mesazhin e fundit prej 24th March 2008, 14:10
nga Bonney
Asnjė mesazh i riTema   kinezi qe kendon shqip 0white nigga378Shiko mesazhin e fundit prej 20th March 2008, 00:21
nga white nigga
Moderatorėt
Bonney, M1xer.f1tox, Kopriva
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement
Ora ėshtė 11th December 2018, 22:44