KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Cana: “Morrėm njė leksion tė mirė”

  Share
  avatar
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 27
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Cana: “Morrėm njė leksion tė mirė”

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 13th March 2008, 20:50

  Cana: “Morrėm njė leksion tė mirė”

  E mundur 2-0 nga Zenit Saint-Pétersbourg, Marseja u eliminua nga vazhdimi i mėtejshėm nga Kupa UEFA. Kapiteni i ekipit francez, shqiptari Lorik Cana duke folur pėr mediat franceze tha se ai dhe shokėt e tij tė ekipit kishin dėshtuar nė tė gjtihė sektorėt e lojės pėrballė rusėve.

  “U dominuam nga kundėrshtarėt tanė, nė pėrqendirmin dhe nė shpejtesinė e lojės. Nuk iu pėrgjigjėm shpejt probleme tė shkaktuara. Fatkeqėsisht nuk patėm asnjė rast. Morrėm njė mėsim tė mirė”, - citohet Cana nga faqja sportive franceze, maxifoot.com.

  Marseja fillimisht u eliminua nga Liga e Kampioneve nė fazėn e grupeve, ku nė grupin e saj bėnte pjesė Liverpuli, Porto dhe Beshiktashi. Nė Kupėn UEFA skuadra franceze eliminoi rusėt e CSKA Moskė.

   Ora ėshtė 18th June 2018, 11:20