KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Wenger: “Arsenali do tė fitojė kampionatin”

  Share
  avatar
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Wenger: “Arsenali do tė fitojė kampionatin”

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 13th March 2008, 20:58

  Venger: “Arsenali do tė fitojė kampionatin”

  “Nuk kemi asnjė krizė nė kampionat”. Kėtė beson Arsen Venger, trajneri i Arsenalit, i cili beson se skaudra e tij ka mė shumė shanse tė fitojė kampionatin anglez se sa Manēester Junaitid.
  ”.
  Nė katėr ndeshjet e fundit tė Premiership, Arsenali reduktoi avantazhin prej 6 pikėsh nė njė diferencė prej dy pikėsh me Manēesterin, qė ka nga ana e tij edhe njė ndeshje mė pak.

  “Do tė fluturojmė shpejt, - tha Venger. “Kaluam pėrmes situatave shumė tė vėshtira, por e rėndėsishmė ėshtė qė tė mos humbin bindjen te forcat tona dhe tė qėndrojmė tė pėrqėndruar”.

   Ora ėshtė 22nd October 2018, 12:13