KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  C++ eBook 100% Shqip

  Share
  Bonney
  Bonney
  Admin
  Admin

  Male
  Numri i postimeve : 336
  Age : 29
  Vendbanimi : Repuplic of Kosova
  Profesioni : Student
  Points : 3858
  Registration date : 25/02/2008

  Tema C++ eBook 100% Shqip

  Mesazh nga Bonney prej 26th February 2008, 16:57

  Ma posht e keni nje eBook (ne formatin PDF) ku mund t'i gjeni
  njohurit fillestare ne C++...

  http://ftp1.rrjeta.net/e-libra/Programimi_ne_C_dhe_C++_nga_Salih_Mripa.pdf
  M1xer.f1tox
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: C++ eBook 100% Shqip

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 29th February 2008, 23:15

  Flm shum per kete! Very Happy

   Ora ėshtė 23rd January 2019, 00:31