KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  MELEKĖT NĖ MEKKE

  Share
  avatar
  Bonney
  Admin
  Admin

  Male
  Numri i postimeve : 336
  Age : 29
  Vendbanimi : Repuplic of Kosova
  Profesioni : Student
  Points : 3858
  Registration date : 25/02/2008

  Tema MELEKĖT NĖ MEKKE

  Mesazh nga Bonney prej 15th March 2008, 22:19  Edituar pėr herė tė fundit nga Bonney nė 16th March 2008, 16:16, edituar 4 herė gjithsej
  avatar
  RaZoR
  New Member
  New Member

  Male
  Numri i postimeve : 31
  Vendbanimi : C:/windows/system32
  Points : 0
  Registration date : 05/03/2008

  Tema Re: MELEKĖT NĖ MEKKE

  Mesazh nga RaZoR prej 16th March 2008, 01:22

  ooooo bonney, pse bre bonney, po qysh me tel bash po inqizohet, qato drita t'bardha qe po i sheh,qato jan reflektimet e drites n'lensin e kameres. Une nuk po besoj n'qet video, po sdo me than qe s'besoj ne fuqine e ALLAHUT.
  avatar
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: MELEKĖT NĖ MEKKE

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 16th March 2008, 16:02

  RaZoR shkruajti:ooooo bonney, pse bre bonney, po qysh me tel bash po inqizohet, qato drita t'bardha qe po i sheh,qato jan reflektimet e drites n'lensin e kameres. Une nuk po besoj n'qet video, po sdo me than qe s'besoj ne fuqine e ALLAHUT.

  ato jan ENgjujt, NE Mekke nuk jan ne VATICAN por mekke, logjikojm thjesht vendi te cillen e don Allahu meshum eshte Qabja,vendi shenjt esht ajo,sepse allahu ne ajete kuranore thot qi nje diti do te shihni edhe Meleket e shejtanin. Para njerezve kan jetuar meleket dhe ne per gjdo mrekulli duhet te besojm e jo te mohojm sepse jemi duke kundershtuar fuqin zotit,e te gezojm ateistet!(qafiret)

  Sponsored content

  Tema Re: MELEKĖT NĖ MEKKE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 15th December 2018, 03:42