KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  programe si 2D Graphics dhe 3D Graphics

  Share
  avatar
  eu-toonix
  Member
  Member

  Male
  Numri i postimeve : 115
  Age : 29
  Vendbanimi : C:\\\\Program Files \\\\ Web Hack Builder
  Points : 5
  Registration date : 28/02/2008

  Tema programe si 2D Graphics dhe 3D Graphics

  Mesazh nga eu-toonix prej 17th March 2008, 15:56

  http://www.tutorialized.com/tutorials/C-and-Cpp/1  2D Graphics permban :
  * Fireworks (108)
  * Flash (2194)
  * Gimp (97)
  * Illustrator (186)
  * Paint Shop Pro (58)
  * Photoshop (8850)

  3D Graphics permban

  * 3DS MAX (815)
  * AutoCAD (58)
  * Blender 3d (56)
  * Bryce 3d (15)
  * Cinema 4D (77)
  * Lightwave 3D (19)
  * Maya (224)
  avatar
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: programe si 2D Graphics dhe 3D Graphics

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 16th April 2008, 17:38

  e zhvendosa ktu,
  flm per tuto

   Ora ėshtė 11th December 2018, 21:45