KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Gradimi ne Kopriva forum

  Share
  avatar
  Bonney
  Admin
  Admin

  Male
  Numri i postimeve : 336
  Age : 29
  Vendbanimi : Repuplic of Kosova
  Profesioni : Student
  Points : 3858
  Registration date : 25/02/2008

  Tema Gradimi ne Kopriva forum

  Mesazh nga Bonney prej 19th March 2008, 14:33

  GRADIMI NE KOPRIVA FORUM :


  0-50 mesazhe - NEW USER -
  50-250 mesazhe - USER -
  250-500 mesazhe - SUPER USER -
  500-5000 mesazhe - PRE PRO -
  mbi 5000 mesazhe - PRO -

  dhe
  Very Important Person- V.I.P. -


  Edituar pėr herė tė fundit nga Bonney nė 19th September 2008, 22:11, edituar 1 herė gjithsej
  avatar
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 27
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: Gradimi ne Kopriva forum

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 24th March 2008, 12:43

  V.I.P e bajsh Ramushin kur kthehet prej Hages Very Happy

   Ora ėshtė 26th May 2018, 23:16