KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Ekipi i cili gjitmon eshte njohur me korrupcion!

  Share
  avatar
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 27
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Ekipi i cili gjitmon eshte njohur me korrupcion!

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 11th April 2008, 11:00  Gazeta E Qipros ka botuar nje tem duke shfaqur realitetin e pare nga mijra njerez.
  Aty Thuhet:''Fenerbahce cili ne ligen turke fiton dhe dote fiton penalti te dhurara nga refereret ,ne Ligen kampioneve nuk pati pozicion per te fituar penalti"

  ''E drejta eshte e vertata,realiteti eshte dhimbshme.''
  avatar
  eu-toonix
  Member
  Member

  Male
  Numri i postimeve : 115
  Age : 29
  Vendbanimi : C:\\\\Program Files \\\\ Web Hack Builder
  Points : 5
  Registration date : 28/02/2008

  Tema Re: Ekipi i cili gjitmon eshte njohur me korrupcion!

  Mesazh nga eu-toonix prej 11th April 2008, 14:41

  hahaha Smile mos bre ala me qesi sene po miresh a Razz kuuu ejjj qa jeni qu pesh krejt inatin haha po normal MA I MIRE kush oshte gjethmon ka kundershtar Very Happy hahahahhahah
  avatar
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 27
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: Ekipi i cili gjitmon eshte njohur me korrupcion!

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 11th April 2008, 18:05

  ''Si truni peshkit''mos kesh palidhje sdish me kOMENtu ski arsye ske ftyr ,jeni ***.e kurgjo tjeter .edhe kaq!

  Sponsored content

  Tema Re: Ekipi i cili gjitmon eshte njohur me korrupcion!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18th June 2018, 11:20