KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Eto'o mohon fenerin

  Share
  avatar
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 27
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Eto'o mohon fenerin

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 14th May 2008, 18:33  Eto'o eka mohuar 8milion dollar per 1 vit ,oferta rekorde e fenerbahces nuk arriti ne asnje menyr te transferoj Eto'o'n.
  Dhe shihet qart se Eto'o s'ia ja ka RRAss.

  Diariosport
  avatar
  Sens
  New Member
  New Member

  Male
  Numri i postimeve : 17
  Age : 26
  Vendbanimi : Earth
  Profesioni : Student i padiplomuar
  Points : 0
  Registration date : 02/08/2008

  Tema Re: Eto'o mohon fenerin

  Mesazh nga Sens prej 3rd August 2008, 11:30

  SUPER KI SHKRUJT MIXER KCYRE SA MIR PO TINGELLON ETO MOHON FENERBAHCEN

   Ora ėshtė 16th July 2018, 23:52