KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kënaqësinë e vërtetë.

Regjistruhu tani !
Përdore Mozilla Firefox-in për një shfletim më kualitative

UltrAslan form Europe Opinion!

Share
    M1xer.f1tox
    Pre Pro
    Pre Pro

Male
    Numri i postimeve : 513
    Vendbanimi : Prizren
    Registration date : 27/02/2008

Tema UltrAslan form Europe Opinion!

Mesazh nga M1xer.f1tox prej 25th May 2008, 12:26

Tuttosport= "Yine Cehenneme gidiyoruz''- Perseri po shkojm ne Ferr

√ La Gezetta= "Şeytanın Evi" -Shtepia e Djallit

√ Maldini= "Kimse bana burda 25 bin kişinin olduğuna inandıramaz" -Askush nuk mund te bind Samiyeni esht 25'mij kapacitet''

√ P.Nouma= "Bana hep ali sami yen'den bahsettiler" -Mua gjithnje me kan treguar per Samiyenin'

√ HAGİ = "Bu seyirci ölüyü diriltir -Ky Tifozeri e gjalleron te vdekurin.

√ TF1 fransiz tv - " Paris ali samiyen cehenneminden nasi cikacak" -PSG'sit do te del ne Ferrin e Samiyenit.

√ Corriara Della Sport: "Milan, dikkat et orasi hala cehennem' -Kujdes aty ende perjetohet Ferri.

√ Davids : (juve macından sonra) :"Bizde böyle taraftar olsa hiçbir takım karşımızda duramaz" -Po te kishim kesi tifozeri ne ve askush s'do te mbante pesh.

√ Leeds Utd`li futbolcular : "Hello hell,We're Leedz united" --tung Xhenemi,ne jemi Leddsat.

√ Almanlar: Hexenkessel" <-> "Cadikazani" , Höhle des Löwen" <-> "Aslanin Magrasi" -Kazani i Ferrit

√ Berliner Morgenpost : "Futbolun sadece futbol olmadigini Ali Sami Yen Stadinda Anladim" - E kuptuan qe futbolli nuk eshte vetem futboll.

√ Collina :"Bu cehennemi çok seviyorum" -E dua shume kete Xhenem.

√ Basın toplantısında bir ingiliz gazeteci: "Bir ingilizin isteyebileceği en son şey Ali Sami Yen'de maç yapmaktır"- Eshte gjeja fundit qe do te deshironte nje anglez,et bej nje mech ne Samiyen.

• “Revolution of football, The first,last and only turkish football team which won unbeatable (UEFA & SUPER CUP 2000 Winner) [17 May 2000 UEFA & 25 August 2000 Super CUP]”

• “Greatest Team Ever UEFA 2000 Man, Cimbom”
    Copkiller

• “Fantastic Stadium Ali Sami Yen Hell”

• “Popularite 60 Million”
    M1xer.f1tox
    Pre Pro
    Pre Pro

Male
    Numri i postimeve : 513
    Vendbanimi : Prizren
    Registration date : 27/02/2008

Tema Re: UltrAslan form Europe Opinion!

Mesazh nga M1xer.f1tox prej 28th May 2008, 20:06

ultrAslan’dan birçok arkadaşım var
    Tribün mücadelesi kapsamında, kapalı tribünün bağıran gruplar arasında ilk sırada yer alması gerekirken, ultrAslan bunu geçen sezon başaramamıştı. Fakat geriye dönüş yaptılar ve protestolarıyla kapalı tribünde yer almayı başardılar. Sonuçta onlar da bizim gibi tribün mücadelesi veriyorlar. Birbirimize rakip gruplar olduğumuz doğru. Ancak benim de ultrAslan’dan birçok arkadaşım var. Kendilerini yakından takip ediyorum ve mücadelelerinde başarılar diliyorum.
    ALEN MARKARYAN Çarşı Grubu liderlerinden...
    =========================================

Tribün şovunda biz daha iyiyiz!
    ultrAslanlar ile her türlü dostluğumuz var. Onlar da bizim arkadaşımız. Ama tribün konusunda bize asla rakip olamazlar. Çünkü Genç F.Bahçeliler’in tribün şovunu herkes biliyor. Bu bakımdan bizimle başedemezler tribün konusunda. Ancak onun dışında olaya baktığımız zaman, hepimiz aynı amaç için varız.
    SEFA GFB Derneği Lideri

Bize çok yardımcı oluyorlar
    Kurulma aşamalarından beri dikkatle takip ediyoruz. Özellikle manifestoları hoşumuza gitti. Taraftar olarak duruşları çok önemli. Bir ara ultrAslan isim hakkını kulübe devrettiler. Bütün tribünlerin sorunlarıyla ilgilenmeleri hoşumuza gidiyor. Bizim sorunlarımız onların sorunları gibi oluyor. Ali Sami Yen’e gittiğimizde maçlara girişlerde bize çok yardımcı oluyorlar.
    YILMAZ ŞEN Sakarya Tatangalar Grubu Lideri

Güzel bir simgesi, güzel bir duruşları var
    ultrAslan deyince ilk önce Sabahattin ağabey, Yılmaz, Alpaslan, Savaş gibi arkadaşlarımız aklımıza geliyor. Dostluğu Anadolu’da özellikle Sabahattin Ağabey sağlamıştır. ultrAslan’ın güzel bir simgesi var ve güzel bir duruşları var. İstanbul’a gittiğimizde onlar bizi karşılar. Onlar geldiğinde de bizler onları karşılarız. Bize Ali Sami Yen’de çok yardımcı oluyorlar.
    Ali İMDAT Ankaragücü Gecekondu Grubu Lideri

Onlarla abi kardeş gibiyiz
    Devamlı görüşüyoruz onlarla.. Bursa’ya geldiklerinde onlarla dostça dolaşıyoruz. Biz gittiğimizde bizi en iyi şekilde ağırlıyorlar. Sadece grup liderleri değil, gruptaki tüm insanlar birbiriyle görüşüyor. Abi kardeş gibiyiz. İnşallah bu dostluk bozulmaz.
    SELİM KURTULAN Bursaspor Teksas Grubu Lideri
    ==================================

Yazılarla aramızda bağ oluştu

ultrAslanlar hakkında daha önceleri iyi şeyler düşünmüyorduk. Özellikle Göztepe
    1.Lig’deyken İstanbul’da oynanan bir maçta otobüsümüz taşlanmış ve bazı tatsız olaylar yaşanmıştı. Fakat daha sonra internet sitelerinde bizim hakkımızda yazdıkları yazılarla aramızda samimiyet doğdu. Biz de onlara teşekkür etmiştik. Şu anda UltrAslan’la çok
    iyi ilişkilerimiz var.

RIDVAN TEKİN Göztepe tribünlerinin lideri

Dostlardan oluşan bir grup
    Sebahattin Ağabey’in ultrAslan’ın başında olması onlar için bir şans. Bu oluşum Galatasaray Kulubü için olmazsa olmazların başında geliyor. Yıllardır kurulmasını istediğimiz "Futbol Taraftarları Federasyonu" için gerekli çalışmaları beraber yapmayı ve bunun başında da Sebahattin Ağabey’i görmek istiyoruz. Üniversite ve il yapılanmaları, saygı ve sevgiye dayalı beraberlikleri çok kaliteli. Kendi kulüplerine gerek ürün, gerekse kombine bilet olayında yaptıklarını gıptayla izliyoruz. İnşaallah yeni statlarına bir an önce kavuşurlar. Onları yeni tribünlerinde görmek Türk Futbolu adına çok güzel olacak. Bizim için dostlardan oluşmuş güzel bir taraftar topluluğu, hepsine bu zorlu futbol arenasında başarılar diliyorum.
    TURAN ÖZDEMİR Trabzon Gurbetçi Gençler Grubu Lideri

Tüm taraftar grupları onları örnek almalı
    Gerek buradaki, gerekse yurt çapındaki oluşumlarının aktivitelerinin takdire şayan
    olduğunu belirterek, tüm taraftar gruplarının onları örnek alması gerektiğini düşünüyorum. ultrAslan’larla burada olan ilişkilerimiz dostane bir şekilde, herhangi bir problemimiz yok.Onların duruşları, bizlerle olan ve destekleri Malatyaspor taraftarlarının da onlara sempatiyle bakmasına sebep oluyor.
    Murat SOYSAL / Malatyaspor Derebeyleri Grubu Tribün lideri ==================================

se shpejti perkthimi

Ora është 21st October 2017, 01:23