KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  SHKARKO SHLIRĖ

  Share
  M1xer.f1tox
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Risi SHKARKO SHLIRĖ

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 15th July 2008, 19:36  Ketu mund te shkarkoni filma direkte dhe jo Rapid..!  JO VETĖM FILMA POR EDHE PROGRAME , MUZIKA,LOJRA, etc...  SHKARKO SHLIRĖ

  Kopriva

   Ora ėshtė 23rd January 2019, 00:42