KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  WTA Tour SonnyEricson

  Share
  Leriona
  Leriona
  V.I.P.
  V.I.P.

  Female
  Numri i postimeve : 474
  Age : 30
  Vendbanimi : Prizren
  Profesioni : Studente
  Points : 14
  Registration date : 21/08/2008

  Tema WTA Tour SonnyEricson

  Mesazh nga Leriona prej 23rd August 2008, 01:07

  Website zyrtar i tenisit boteror te femrave(WTA) eshte www.wtatour.com

  KEtu mund te gjeni gjithqka rreth tenisit per femra..Biografi,foto,video,rankilstat boterore,kalendari i turneve etj etj
  Leriona
  Leriona
  V.I.P.
  V.I.P.

  Female
  Numri i postimeve : 474
  Age : 30
  Vendbanimi : Prizren
  Profesioni : Studente
  Points : 14
  Registration date : 21/08/2008

  Tema Ranklista boterore per muajin Gusht-Top 20

  Mesazh nga Leriona prej 23rd August 2008, 01:14

  1 IVANOVIC, ANA SRB

  2 JANKOVIC, JELENA SRB

  3 KUZNETSOVA, SVETLANA RUS

  4 WILLIAMS, SERENA USA

  5 DEMENTIEVA, ELENA RUS

  6 SHARAPOVA, MARIA RUS

  7 SAFINA, DINARA RUS

  8 WILLIAMS, VENUS USA

  9 ZVONAREVA, VERA RUS

  10 RADWANSKA, AGNIESZKA POL

  11 CHAKVETADZE, ANNA RUS

  12 HANTUCHOVA, DANIELA SVK

  13 BARTOLI, MARION FRA

  14 SZAVAY, AGNES HUN

  15 AZARENKA, VICTORIA BLR

  16 SCHNYDER, PATTY SUI

  17 PENNETTA, FLAVIA ITA

  18 CORNET, ALIZE FRA

  19 CIBULKOVA, DOMINIKA SVK

  20 PETROVA, NADIA RUS
  Leriona
  Leriona
  V.I.P.
  V.I.P.

  Female
  Numri i postimeve : 474
  Age : 30
  Vendbanimi : Prizren
  Profesioni : Studente
  Points : 14
  Registration date : 21/08/2008

  Tema Shtator 2008

  Mesazh nga Leriona prej 9th September 2008, 02:00

  Ranklista boterore per muajin shtator (Top 10)

  1 (3) WILLIAMS, SERENA USA

  2 (2) JANKOVIC, JELENA SRB

  3 (1) IVANOVIC, ANA SRB

  4 (6) DEMENTIEVA, ELENA RUS

  5 (7) SAFINA, DINARA RUS

  6 (5) SHARAPOVA, MARIA RUS

  7 (4) KUZNETSOVA, SVETLANA RUS

  8 ( Cool WILLIAMS, VENUS USA

  9 (10) ZVONAREVA, VERA RUS

  10 (11) RADWANSKA, AGNIESZKA POL
  Leriona
  Leriona
  V.I.P.
  V.I.P.

  Female
  Numri i postimeve : 474
  Age : 30
  Vendbanimi : Prizren
  Profesioni : Studente
  Points : 14
  Registration date : 21/08/2008

  Tema WTA Toray Pan Pacific Open

  Mesazh nga Leriona prej 18th September 2008, 23:00

  Filloi dhe turneu WTA Toray Pan Pacific Open  ne Tokio te Japonise.Eshte turne i kategorise se pare (1.300.000 $).Ne kete turne moren pjese 28 teniste,nga te cilat jane pjesmarrse edhe tenistet e top 10 boteror.JA disa nga tenistet me te mira ne ranklistat boterore:Jelena Jankovic(no.2),Ana Ivanovic(no.4), Elena Dementieva,Dinara Safina etj etj...Favoritet per te fituar cmimin e pare jane:Jelena Jankovic dhe Ana Ivanovic   . Qerek finalet do te luhen me 19 shtator,gjysemfinalet me 20 shtator dhe finalja me 21 shtator.Lojerat live mund t'i ndiqni ne Eurosport

  Sponsored content

  Tema Re: WTA Tour SonnyEricson

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23rd January 2019, 00:38