KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Lajme

  Share
  avatar
  Leriona
  V.I.P.
  V.I.P.

  Female
  Numri i postimeve : 474
  Age : 29
  Vendbanimi : Prizren
  Profesioni : Studente
  Points : 14
  Registration date : 21/08/2008

  Tema Lajme

  Mesazh nga Leriona prej 11th September 2008, 19:06

  Te rejat dhe lajmet e yjeve te futbollit
  avatar
  Leriona
  V.I.P.
  V.I.P.

  Female
  Numri i postimeve : 474
  Age : 29
  Vendbanimi : Prizren
  Profesioni : Studente
  Points : 14
  Registration date : 21/08/2008

  Tema Ronaldo: Dua tė luaj sėrish

  Mesazh nga Leriona prej 11th September 2008, 19:07

  Legjenda braziliane, Ronaldo, ka shprehur dėshirė tė luajė sėrish futboll, pas gjithė asaj kohe jashtė fushe si pasojė e lėndimit nė shkurt nė ndeshjen ndėrmjet Milanit dhe Livornos.

  “Jam i vendosur dhe dėshiroj tė luaj sėrish”, ka thėnė Fenomeni. 

  Kampioni i Botės nė vitin 1994 dhe 2002, aktualisht ėshtė pa skuadėr pas pėrfundimit tė kontratės me Milanin nė qershor. Nė fillim tė kėsaj jave sulmuesi njoftoi se Manchester City dhe Flamengo janė skuadrat e interesuara pėr tė, dhe momentalisht janė opsionet e vetme.

   Ora ėshtė 18th June 2018, 11:21