KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Deko kėrkon hakmarrje nė ndeshjen pėrballė United

  Share
  avatar
  Leriona
  V.I.P.
  V.I.P.

  Female
  Numri i postimeve : 474
  Age : 29
  Vendbanimi : Prizren
  Profesioni : Studente
  Points : 14
  Registration date : 21/08/2008

  Tema Deko kėrkon hakmarrje nė ndeshjen pėrballė United

  Mesazh nga Leriona prej 19th September 2008, 11:49

  Portugezi Deko i ka paralajmėruar lojtarėt e Manchester United duke thėnė se Chelsea nė ndeshjen e tė dielės do tė kėrkojė hamarrje pėr finalen nė Moskė.

  “Kjo ndeshje ėshtė mė shumė se sa tre pikė. Fitorja tė dielėn do tė ketė vlerė tė dyfishtė. Jam i vetėdijshėm pėr humbjen nė Moskė dhe ēfarė do tė thotė kjo pėr lojtarėt e mi. Pres kėtė ndeshje qė nga ardhja ime nė Chelsea dhe pėrballja me United ėshtė njė test i shkėlqyeshėm pėr forcat tona”, ka thėnė Deco.

  Portugezi ka thėnė edhe se rikthimi i bashkėkombėsit tė tij, Cristiano Ronaldos, nuk do tė jetė ndonjė problem, pasi qė ai ėshtė vetėm njė lojtar.

   Ora ėshtė 22nd October 2018, 11:25