KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Trezeguet: Shkarkojeni Domenechun dhe do tė rikthehem

  Share
  avatar
  Leriona
  V.I.P.
  V.I.P.

  Female
  Numri i postimeve : 474
  Age : 29
  Vendbanimi : Prizren
  Profesioni : Studente
  Points : 14
  Registration date : 21/08/2008

  Tema Trezeguet: Shkarkojeni Domenechun dhe do tė rikthehem

  Mesazh nga Leriona prej 19th September 2008, 11:52

  Sulmuesi francez David Trezeguet ka thėnė se ai ndoshta mund tė rikthehet nė kombėtaren franceze, nėse trajneri aktual i saj, Raymond Domenech, do tė largohej nga ky post.

  Trezeguet ėshtė lėnė jashtė kombėtares franceze pėr kualifikimet pėr Euro 2008 dhe vetė garėn qė u mbajt nė Austri dhe Zvicėr. Nė vend tė tij Domenech ka ftuar tė riun e Saint-Etienne, Bafetimbi Gomis, i cili ka dėshtuar tė tregojė lojė tė mirė, si dhe Karim Benzema, i cili po ashtu ka qenė zhgėnjyes.

  Franca u eliminua nga faza e grupeve, por Domenech befasisht ruajti punėn e tij, duke e ēuar Trezeguet tė heqė dorė nga karriera ndėrkombėtare. Por sulmuesi i Juventusit ka thėnė se mund tė rikthehet nėse Federata Franceze e Futbollit cakton trajner tė ri.

  “Nėse Raymond Domenech do tė largohej, unė do tė bisedoja me trajnerin e ri dhe do tė dėgjoja ēfarė ka pėr tė thėnė ai”, ka thėnė Trezeguet.
  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  Tema Re: Trezeguet: Shkarkojeni Domenechun dhe do tė rikthehem

  Mesazh nga Vizitor prej 23rd December 2008, 19:44

  edhe ti po dish ecka eshte futball a kuke per ne lol!

   Ora ėshtė 17th July 2018, 00:06