KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Moratti dėshiron ta angazhojė Maradonėn

  Share
  Leriona
  Leriona
  V.I.P.
  V.I.P.

  Female
  Numri i postimeve : 474
  Age : 30
  Vendbanimi : Prizren
  Profesioni : Studente
  Points : 14
  Registration date : 21/08/2008

  Tema Moratti dėshiron ta angazhojė Maradonėn

  Mesazh nga Leriona prej 19th September 2008, 17:17

  Mediat italiane pėrcjellin lajmin se presidenti i Interit, Massimo Moratti, planifikon t’i japė rol nė klub ish-futbollistit tė njohur, legjendės argjentinase, Diego Maradona.

  La Gazzetta dello Sport pėrcjell njė deklaratė tė Morattit nė tė cilėn presidenti thotė se planifikon ta punėsojė Maradonėn. 

  Argjentinasi u largua nga stoli i Boca Juniors nė vitin 2006, ndėrsa me siguri se do ta fitojė rolin e pėrcjellėsit tė talenteve tė Amerikės Jugore. 

  “Mendoj se do t’i jap rol nė klub Diegos. Ai ėshtė pėrfaqėsues shumė i rėndėsishėm dhe tashmė ėshtė larg problemeve”, citohet tė ketė thėnė Moratti.
  Leriona
  Leriona
  V.I.P.
  V.I.P.

  Female
  Numri i postimeve : 474
  Age : 30
  Vendbanimi : Prizren
  Profesioni : Studente
  Points : 14
  Registration date : 21/08/2008

  Tema Ronaldo: Do ta godas Chelsean atje ku dhemb mė shumė

  Mesazh nga Leriona prej 19th September 2008, 17:20

  Ylli i Manchester United, Cristiano Ronaldo, ka premtuar se do ta godasė Chelsean atje ku dhemb, nėse kundėrshtari do tė mundohet ta nxjerrė jashtė loje nė mėnyra tė ndryshme.

  “E di se ata do tė tentojnė tė mė frikėsojnė nė fushė, por mė herėt ose mė vonė do tė kuptojnė se nuk do t’i humb nervat lehtė. Do tė fishkėllehem sėrish por nuk do tė humbas kur do tė ndodhė kjo, jam i fortė dhe kjo ėshtė vetėm pjesė e spektakleve tė tilla”, ka thėnė Ronaldo.

  “Por unė si zakonisht, do tė provoj ta t’i godas me arritje tė golave dhe me njė lojė mė tė mirė”, ka pėrfunduar Ronaldo.

   Ora ėshtė 23rd January 2019, 00:32