KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Ibrahimoviq: I duam tė tre trofetė

  Share
  Leriona
  Leriona
  V.I.P.
  V.I.P.

  Female
  Numri i postimeve : 474
  Age : 30
  Vendbanimi : Prizren
  Profesioni : Studente
  Points : 14
  Registration date : 21/08/2008

  Tema Ibrahimoviq: I duam tė tre trofetė

  Mesazh nga Leriona prej 20th September 2008, 18:50

  Sulmuesi i Interit, Zlatan Ibrahimoviq, ka deklaruar se Interi kėtė vit do t’i sulmojė tė tria trofetė, skudeton, Ligėn e Kampionėve, dhe Kupėn e Italisė. 

  “Interi ėshtė njė ekip qė ka kualitet tė luftojė nė tė gjitha frontet. Tashmė e kemi marrė njė trofe (Superkupėn e Italisė). Tash na mungojnė edhe tre, skudetoja, Liga e Kampionėve dhe Kupa e Italisė”, ka thėnė Ibrahimovic.

  Nerazurėt tė dielėn do tė ndeshen me Torinon, ndėrsa Ibrahimovic kujton golin e shkėlqyeshėm e arritur kundėr kėtij klubi dy sezone mė herėt.

  “Ende e mbaj mend atė gol. Por mendoj se goli im mė i mirė ėshtė ai kur luaja pėr Ajax, nė ndeshjen kundėr Nac Breda. E kam dribluar gjysmėn e ekipit”, ėshtė lavdėruar suedezi.

   Ora ėshtė 23rd January 2019, 00:33