KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Giovinco: Jam i gatshёm pёr Juventusin

  Share
  Leriona
  Leriona
  V.I.P.
  V.I.P.

  Female
  Numri i postimeve : 474
  Age : 30
  Vendbanimi : Prizren
  Profesioni : Studente
  Points : 14
  Registration date : 21/08/2008

  Tema Giovinco: Jam i gatshёm pёr Juventusin

  Mesazh nga Leriona prej 20th September 2008, 18:55

  I riu i Juventusit, Sebastian Giovinco, ka shprehur dёshirёn pёr tё mbetur nё klub edhe pse ende nuk ka nėnshkruar kontratėn e re, e cila do ta mbajё atё nё Torino deri nё vitin 2013.

  “Dua tё dёshmohem nё Juventus dhe punoj nё kёtё drejtim. Jam i qetё rreth nėnshkrimit tё marrėveshjes, pasi qё e di se nuk do tё ketė probleme andaj jam i pėrqendruar nё lojё”, ka thёnё futbollisti i ri.

  “Ėshtё keq pёr ekipin pas lėndimeve qё pёsuam, por unё jam i gatshёm pёr lojё. Isha ca i lodhur pёr shkak tё Olimpiadёs, por tash jam nё njё formё tё shkėlqyeshme”, ka pėrfunduar Giovinco.

  Juventus tё dielėn do tё jetё mysafir i Cagliarit nё kuadėr tё javės sё tretё tё Serie A.

   Ora ėshtė 23rd January 2019, 01:10