KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Jarania

  Share
  avatar
  Leriona
  V.I.P.
  V.I.P.

  Female
  Numri i postimeve : 474
  Age : 29
  Vendbanimi : Prizren
  Profesioni : Studente
  Points : 14
  Registration date : 21/08/2008

  Tema Jarania

  Mesazh nga Leriona prej 20th September 2008, 19:03

  Vjen Rrusta nė shtėpi dhe e gjen nė krevat me jaranin e tij mė tė mirė. 
  Pa iu trembur syri, nxjerr revolen dhe e vret.
  Faza e shikon dhe i thotė:
  - Ehh, more Rrusta jem, nė ja fillofsh ti kėshtu, paske me mbet pa asnjė jaran!

   Ora ėshtė 20th July 2018, 23:59