KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Gjakovarėt

  Share
  avatar
  Leriona
  V.I.P.
  V.I.P.

  Female
  Numri i postimeve : 474
  Age : 29
  Vendbanimi : Prizren
  Profesioni : Studente
  Points : 14
  Registration date : 21/08/2008

  Tema Gjakovarėt

  Mesazh nga Leriona prej 20th September 2008, 19:05

  Takohen dy miza dhe fillojnė bisedėn.
  - Allahile, ku ke qenė. S’tė kam parė me muaj!
  - Kam qenė e mbyllur nė kuletėn e gjakovarit!, ia kthen miza tjetėr.

   Ora ėshtė 20th July 2018, 23:59