KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  TBC jo veq BMW

  Share
  avatar
  Leriona
  V.I.P.
  V.I.P.

  Female
  Numri i postimeve : 474
  Age : 29
  Vendbanimi : Prizren
  Profesioni : Studente
  Points : 14
  Registration date : 21/08/2008

  Tema TBC – BMW

  Mesazh nga Leriona prej 20th September 2008, 19:05

  Shkon Rrusta te doktori dhe i ankohet:
  - Doktor, po kollitem, teshtij, mezi po marr frymė.
  - E pyet doktori:
  - A ka pas dikush nė familjen tuaj TBC?
  - Jo valla, por mixha jem Hasani e ka pas njė BMW.

   Ora ėshtė 21st July 2018, 00:20