KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Indeksi

  Share
  avatar
  Leriona
  V.I.P.
  V.I.P.

  Female
  Numri i postimeve : 474
  Age : 29
  Vendbanimi : Prizren
  Profesioni : Studente
  Points : 14
  Registration date : 21/08/2008

  Tema Indeksi

  Mesazh nga Leriona prej 20th September 2008, 19:08

  Diku rreth mesnatės ndalon polici studentin nė rrugė dhe i kėrkon dokument identifikimi. Ky i pėrgjigjet:
  - Nuk e kam letėrnjoftimin, a bėn indeksin?
  - Bėn...
  Studenti i jep indeksin, ky e shikon, dhe i thotė:
  - Uhhha, ti djalosh me tė vėrtetė paske udhėtuar shumė...

   Ora ėshtė 21st July 2018, 00:20