KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Ronaldinho: Duhet ta fitojmė derbin

  Share
  Leriona
  Leriona
  V.I.P.
  V.I.P.

  Female
  Numri i postimeve : 474
  Age : 30
  Vendbanimi : Prizren
  Profesioni : Studente
  Points : 14
  Registration date : 21/08/2008

  Tema Ronaldinho: Duhet ta fitojmė derbin

  Mesazh nga Leriona prej 24th September 2008, 11:32

  Transferi i sivjetshėm i Milanit, Ronaldinho, shpreson se do tė luajė nė takimin derbi tė fundjavės tė cilin skuadra e tij e luan kundėr kampionit dhe rivalit tė qytetit, Inter, ndėrkohė qė asi brazilian thekson se ėshtė shumė me rėndėsi qė Rosonerrėt t’i fitojnė tre pikėt.

  “Unė jam qe disa javė te Milani, mirėpo mė pėlqen shumė qyteti dhe ndjehem shumė mirė kėtu”. 

  “Tanimė kam filluar ta ndjej atmosferėn unikė qė e ofron derbi. Dėshiroj tė luaj, mirėpo do ta respektoj secilin vendim tė trajnerit tim”. 

  “Pavarėsisht nėse luaj ose jo, e rėndėsishmja ėshtė qė ta fitojmė ndeshjen dh t’i marrim tre pikėt. Nėse inkuadrohem nė lojė do tė jap gjithēka nga vetja”, ka thėnė ish-sulmuesi i Barcelonės.

   Ora ėshtė 23rd January 2019, 00:41