KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Berlusconi: Nuk ka pasur ofertė prej 150 milionė eurosh pėr Kaka

  Share
  Bonney
  Bonney
  Admin
  Admin

  Male
  Numri i postimeve : 336
  Age : 29
  Vendbanimi : Repuplic of Kosova
  Profesioni : Student
  Points : 3858
  Registration date : 25/02/2008

  Risi Berlusconi: Nuk ka pasur ofertė prej 150 milionė eurosh pėr Kaka

  Mesazh nga Bonney prej 25th September 2008, 23:54

  Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, ka njoftuar se klubi nuk ka marrė njė ofertė prej 150 milionė eurosh kėtė afat kalimtar pėr syperyllin brazilian, Kaka.  Mė herėt shtypi italian kishte shkruar se Chelsea ka bėrė njė ofertė prej 150 milionė eurosh pėr tė siguruar shėrbimet e asit tė kuqezinjve, mirėpo Berlusconi ka thėnė se njė ofertė e tillė nuk i ėshtė bėrė klubit tė tij.

  “Adriano (Galliani) mė tregon gjithēka qė ndodh nė lidhje me skuadrėn. A do ta kisha pranuar njė ofertė tė tillė? Jo. Por do tė kisha qenė i informuar. T’i lėmė shakatė anash, ‘oferta’ tė tilla nuk kanė ndodhur kurrė”.

  “Milani i ka planifikuar mirė transferimet dhe i ka realizuar me sukses. Tifozėt e kėrkonin Ronaldinhon dhe ai erdhi, dhe deri mė tani ka qenė i shkėlqyer nė fushė”, ka thėnė numri njė i Rossonerėve.

   Ora ėshtė 23rd January 2019, 01:25