KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Forcohet siguria e Gmail-it

  Share
  Bonney
  Bonney
  Admin
  Admin

  Male
  Numri i postimeve : 336
  Age : 29
  Vendbanimi : Repuplic of Kosova
  Profesioni : Student
  Points : 3858
  Registration date : 25/02/2008

  Tema Forcohet siguria e Gmail-it

  Mesazh nga Bonney prej 26th September 2008, 00:15
  Shfrytėzuesit e Gmail-it tani kanė disa mėnyra shtesė pėr t’u bindur se askush nuk ėshtė munduar tė hyjė nė e-mail kutinė e tyre. Provajderi i Google e-mail servisit ka prezantuar karakteristikėn e cila u mundėson shfrytėzuesve tė shohin se prej nga janė kyēur dhe opsionin tė ē’kyēen nėse dėshirojnė. Kjo karakteristikė momentalisht ėshtė e mundur pėr shfrytėzuesit tė cilėt punojnė me Internet Explorer dhe Firefox. Nė fund tė Gmail dritares tani keni mundėsinė tė shihni po qe se jeni loguar nga ndonjė lokacion tjetėr. Gjithashtu, kjo karakteristikė ju mundėson qė tė gjeni IP adresėn tjetėr prej tė cilės ėshtė hapur Gmail kutia juaj dhe tė shihni se a ėshtė ky lokacion i Uebit i bazuar apo rrjedh nga aparati mobil.

   Ora ėshtė 23rd January 2019, 06:47