KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Milani kėrkon marrėveshje tё re me Ronaldon

  Share
  Bonney
  Bonney
  Admin
  Admin

  Male
  Numri i postimeve : 336
  Age : 29
  Vendbanimi : Repuplic of Kosova
  Profesioni : Student
  Points : 3858
  Registration date : 25/02/2008

  Tema Milani kėrkon marrėveshje tё re me Ronaldon

  Mesazh nga Bonney prej 7th December 2008, 14:37

  Agjenti i ish-sulmuesit tё Milanit, brazilianit Ronaldo, thotė se ish-numri njё i botёs, mund tё bёrё njё rikthim sensacional tek Milani.

  “Ėshtё e drejtė tё qartёsojmё diēka. Milani kurrė nuk ka ndaluar tё na kėrkojё dhe tashmё ka shfaqur interesim pёr tё ripёrtёrirё marrėveshjen. Ky opsion nuk mund tё pėrjashtohet, por ēfarėdo qё tё ndodhё, Ronaldo do tё luajё pёr ndonjė klub tё madh”, ka thёnё agjenti i lojtarit.

  Flamengo ёshtё po ashtu i interesuar pёr tё marrё shėrbimet e sulmuesit brazilian qё po rikthehet nё formё.

  “Synimi jonё ёshtё tё konfirmojmė rikthimin e Ronaldos nё njё garё konkurruese nё vitin 2009. Ne do kemi njё takim me Flamengon gjatё javės sё ardhshme, por fakti se ekipi mund tё pėrjashtohet nga Kupa Libertadores, ka bёrё qё Ronnie tё humb interesimin”, ka shtuar agjenti.

   Ora ėshtė 23rd January 2019, 01:29