KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Henry i kėnaqur me hat-trickun e shёnuar

  Share
  Bonney
  Bonney
  Admin
  Admin

  Male
  Numri i postimeve : 336
  Age : 29
  Vendbanimi : Repuplic of Kosova
  Profesioni : Student
  Points : 3858
  Registration date : 25/02/2008

  Tema Henry i kėnaqur me hat-trickun e shёnuar

  Mesazh nga Bonney prej 7th December 2008, 14:38

  Sulmuesi francez Thierry Henry ёshtё mjaft i ngazėllyer pas tregolёshit tё shёnuar nё fitoren 4-0 tё Barcelonёs ndaj Valencias.

  “Ne luajtėm pёr tё fituar tri pikё, qё ishte gjёja mё e rёndёsishme. Jam shumё i lumtur, ishte e rёndёsishsme sepse ndihmova ekipi tё shėnojё fitore”, ka thёnё ish-kapiteni i Arsenalit

  “Ndonjёherё ёshtё Messi, shumicėn e kohės ёshtё Samuel Eto’o, andaj jemi tё aftё tё shёnojmё gola nga kudo”.

  “Nuk e di ēfarė ka ndryshuar prej sezonit tё kaluar. Nuk mund tё flas pёr kёtё. Shpresoj se do tё jemi nё gjendje tё vazhdojmė kėshtu, pasi tifozёt po kėnaqen dhe ne gjithashtu”, ka shtuar Henry, i cili shkėlqeu nё ndeshjen e mbrėmshme.

   Ora ėshtė 23rd January 2019, 00:32