KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Orė e cila punon me limon!

  Share
  avatar
  Bonney
  Admin
  Admin

  Male
  Numri i postimeve : 336
  Age : 29
  Vendbanimi : Repuplic of Kosova
  Profesioni : Student
  Points : 3858
  Registration date : 25/02/2008

  Tema Orė e cila punon me limon!

  Mesazh nga Bonney prej 7th December 2008, 14:49
  Nėse pėr ndonjė arsye ndonjėherė keni dashur qė tė keni orė e cila nė vend tė baterive vihet nė funksion nga limonėt, dėshira juaj ėshtė realizuar.

  Ora e quajtur Citrus Clock, ėshtė e pėrpunuar nga druri dhe shfrytėzon disa parime kimike qė nga pema tė nxjerrė energjinė.

  Dy limonė (edhe agrumet do tė hyn nė punė) do tė janė tė mjaftueshėm pėr dy javė punė, pas sė cilave do tė ju duhet t’i zėvendėsoni.

  Natyrisht, mbetet pyetja se, ēka dreqi, i mungon baterive standarde, por kjo pajisje duket simpatike, prandaj mund ta rekomandojmė thjeshtė pėr arsye estetike.

   Ora ėshtė 15th December 2018, 04:12