KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Zona e Hiteve - shkarko shlire

  Share
  avatar
  Bonney
  Admin
  Admin

  Male
  Numri i postimeve : 336
  Age : 29
  Vendbanimi : Repuplic of Kosova
  Profesioni : Student
  Points : 3858
  Registration date : 25/02/2008

  Tema Zona e Hiteve - shkarko shlire

  Mesazh nga Bonney prej 7th December 2008, 18:35

  1.Krejt e Din-Genta Ismaili & Getoari
  Kliko Kėtu

  2.Zoteri anonim-Rovena Stefa
  Kliko Kėtu

  3.fustani-Anila Mimani & Irisi
  Kliko Kėtu

  4.Zemren ndeze-Joana
  Kliko Kėtu

  5.E ndrojtur mos rri-Luli
  Kliko Kėtu

  6.barbi silikon-Ingrid Gjoni
  Kliko Kėtu

  7.borxh me ke-Jehona Sopi
  Kliko Kėtu

  8.Fajtor pa faj-Silvia Tafani
  Kliko Kėtu

  9Dashuri cigane-Amarda & F.Sula
  Kliko Kėtu

  10.Puci Puci-Ingrid Gjoni & Ciljeta
  Kliko Kėtu

  11.Kameleon-Elvis Pupa
  Kliko Kėtu

  12.Falma ti Falma-Ciljeta Xhilaga
  KLiko Kėtu

  13.Ohh Ohh-Lori(2008)
  Kliko Kėtu

  14.Potpuri-Shpat Kasapi & Rovena Stefa
  Kliko Kėtu


  15.Ti edi-Denada ft. Behar Strumi
  Kliko Kėtu

  16.Zemer boshe-Blero
  Kliko Kėtu

  17.Blero feat Leonora Poloska - Crazy
  Kliko Kėtu

  18.Sa Ilac-Genta Ismili
  Kliko Kėtu

  19.As fejesa as martesa-Orinda Huta & Nrg Band
  Kliko Kėtu

  20.Gri-Erion Korini & Vagabondi
  Kliko Kėtu

  21.Vjeshte-Eli Fara
  Kliko Kėtu

  22.Vitamina-Ingrid Gjoni
  Kliko Kėtu

  23.Dedikuar nenes-The Dreams
  Kliko Kėtu

  24.Nuk je vetėm ti-Enki
  Kliko Kėtu

  25.Ishte sec'na ishte-Antre
  Kliko Kėtu

  26.Si trėndafili-Stine
  Kliko Kėtu

  27.Autostop-Kaltrina Selimi
  Kliko Kėtu

  28.Unė e dua-Apg ft.Erica
  Kliko Kėtu

  29.Etno Engjujt and Lyrical Son and  K-OS & Besnik  Qaka - All Night
  Kliko Kėtu

  30.Joli Mambo-Rozana Radi
  Kliko Kėtu

  31.Kosova e Pavarur-Vagabondi & Hysni Zela
  Kliko Kėtu

  32.Nga njeshi ke dhjeta-Zanfina Ismajli
  Kliko Kėtu

  33.si pasha-Big Mama & Guraliu
  Kliko Kėtu

  34.Tė ka baba ēun-Guraliu & Avdiu
  Kliko Kėtu

  35.Osmon Aga-Guraliu
  Kliko Kėtu

  36.Gangsta-Julka ft.Big basta
  Kliko Kėtu

  37.kemishen-Xhejsi Jorgaqi
  Kliko Kėtu

  38.Club symphony-Big Basta
  Kliko Kėtu

  39.Dhe vjen tek un-Gerta Heta
  Kliko Kėtu


  40.Rrefimi - Rovena Dilo
  Kliko kėtu

  41. Vetėm - Luar
  Kliko kėtu

  42. Merri krejt - Edita Sopjani feat. 2 Boys
  Kliko kėtu

  43. Kuq e zi - Aurora
  Kliko kėtu

  44. E imja s'je - Valon Krasniqi
  Kliko kėtu

  45. Me duhesh ti - Berkan
  Kliko kėtu

  46. Pasion - Valentina
  Kliko kėtu

  47. I panjohur - Leonora Poloska
  Kliko kėtu

  48. Ku je ti - Ramiz Jusufi
  Kliko kėtu

  49. Up in the club - Etno Engjujt feat. McKresha
  Kliko kėtu

  50. Pse s'mė thua - Nurimeda Kamberi (Meda)
  Kliko kėtu

  51. Koha mu mė ka lodh - Labinot Tahiri (Labi)
  Kliko kėtu

  52. Tango dashurie - Irma Libohova
  Kliko kėtu

  53. +355 - G Bani
  Kliko kėtu

  54. Wilson - Greta Koēi
  Kliko kėtu

  55. Hustlin' - Bim Bimma ft. MC Kresha
  Kliko kėtu

  56. Naze Naze - Greta Berati
  Kliko kėtu

  57. Pėr Liri - Dj. suat fest. Presioni
  Kliko kėtu
  avatar
  Bonney
  Admin
  Admin

  Male
  Numri i postimeve : 336
  Age : 29
  Vendbanimi : Repuplic of Kosova
  Profesioni : Student
  Points : 3858
  Registration date : 25/02/2008

  Tema Re: Zona e Hiteve - shkarko shlire

  Mesazh nga Bonney prej 7th December 2008, 18:36

  1. Vetes-Elvana Gjata
  Kliko Kėtu

  2. Sa lot kam Derdhur-Gena
  Kliko Kėtu

  3.Lolita-Ciljeta Xhilaga
  Kliko Kėtu

  4.Zemren parkove keq-Zajmina
  Kliko Kėtu

  5.Me do, sme do--Silva Gunbardhi
  Kliko Kėtu

  6.Ma tha dhe papagalli--Devis Xherahu ft.Lefteris
  Kliko Kėtu

  7.Endrra ime--Blero ft.Bubulina
  Kliko Kėtu

  8.NJO ME NJO-Blero ft.Mendi
  Kliko Kėtu

  9.Jorgjica--Ciljeta Xhilaga
  Kliko Kėtu
  avatar
  Bonney
  Admin
  Admin

  Male
  Numri i postimeve : 336
  Age : 29
  Vendbanimi : Repuplic of Kosova
  Profesioni : Student
  Points : 3858
  Registration date : 25/02/2008

  Tema Re: Zona e Hiteve - shkarko shlire

  Mesazh nga Bonney prej 7th December 2008, 18:36

  Alberie dhe Don Pizhi - E ndezim pak
  Kliko kėtu

  Hekuran Krasniqi - Hajde
  Kliko kėtu

  NRG Band - Urgjentisht
  Kliko kėtu

  Vesa Luma - Ik kur te le unė
  Kliko kėtu

  Soni Malaj - Me faj, pa faj
  Kliko kėtu

  Adelina Tahiri - Genjeshtar
  Kliko kėtu

  Gremza - Hapat
  Kliko kėtu

  Aida Cara - Zemer e mallkuar
  Kliko kėtu

  KAos dhe Blero - T'kam moll
  Kliko kėtu

  Arta Bajrami - Falet kjo zemėr
  Kliko kėtu

  Valentina Rama dhe Valon - Mos me ler
  Kliko kėtu

  San Petro - Ne plazh
  Kliko kėtu

  Mery dhe Kastro Ziso - Serish
  Kliko kėtu

  Seldi - Luje, luje
  Kliko kėtu

  Gjergj Leka - Maria Sagapo
  Kliko kėtu

  Dritton ft. Rrufeja - Edhe bėnė, edhe s'bėnė
  Kliko kėtu
  avatar
  Bonney
  Admin
  Admin

  Male
  Numri i postimeve : 336
  Age : 29
  Vendbanimi : Repuplic of Kosova
  Profesioni : Student
  Points : 3858
  Registration date : 25/02/2008

  Tema Re: Zona e Hiteve - shkarko shlire

  Mesazh nga Bonney prej 7th December 2008, 18:36

  Alban Kondi (Produkt 28) dhe Orinda Huta - Tradhetia
  Kliko kėtu

  Miranda Hashani - Ike me tjetrėn
  Kliko kėtu

  Turjan Hyska(Produkt 28) dhe Vesa Luma - Eja
  Kliko kėtu

  Skillz - Wu ca po shoh
  Kliko kėtu

  Capital T dhe Adelina Thaqi - 1 mėngjes
  Kliko kėtu

  Rezarta Shkurta - Engjujt luten pėr ne (Polifest 2008)
  Kliko kėtu

  Labi - Syte e zinj
  Kliko kėtu

  Devis Xherahu dhe Panajoti - Syte e tu i kam harruar
  Kliko kėtu

  Albi Nako - Dashurise
  Kliko kėtu

  Jehona Sopi - Marramendja
  Kliko kėtu

  Skillz dhe Dj Tomek - Unė jetoj pėr hip hop
  Kliko kėtu

  Eneda Tarifa - Thurrja
  Kliko kėtu

  Etno Engjujt dhe Hekurani - Qe njė jave
  Kliko kėtu

  Tuna - Inati
  Kliko kėtu

  Jeta Faqolli - Aman derman
  Kliko kėtu

  Produkt 28 & Etno Engjejt - Fanella kuq e zi
  Kliko kėtu

  Adrian Gaxha - Sa seksi
  Kliko kėtu

  Burn - Tė shihja si engjell
  Kliko kėtu

  Sinan Hoxha - Alo, alo ambulanca
  Kliko kėtu

  Berkan - Mama mia
  Kliko kėtu

  Shpat Kasapi - I vetmuar
  Kliko kėtu

  Mariza Ikonomi - S'te kam harruar
  Kliko kėtu

  Altin Shira - C'po me iken beqaria
  Kliko kėtu

  Ryva Kajtazi - Me pėlqen
  Kliko kėtu

  Maya - Guri i rėndė nė vend te vet
  Kliko kėtu

  Rozana Radi - Fly
  Kliko kėtu

  Monika Salihu - Wow
  Kliko kėtu

  Fatlum Zeka ft. Jimmy - Hajde de
  Kliko kėtu

  Fabi (Produkt 28) dhe Eneda Tarifa - Nuk mund te marrėsh
  Kliko kėtu

  Enkeleda dhe Hysni Alushi - Cameri nuse me halle
  Kliko kėtu

  Luar - Udhetim
  Kliko kėtu

  Valbona Mema - Je xerru 3 here prej fiku
  Kliko kėtu

  DUDA - Ku jeni
  Kliko kėtu

  Zanfina - Koha e kometes
  Kliko kėtu

  Adelina Tahiri - Vuaj
  Kliko kėtu

  Emmy - Kiss kiss
  Kliko kėtu
  avatar
  Bonney
  Admin
  Admin

  Male
  Numri i postimeve : 336
  Age : 29
  Vendbanimi : Repuplic of Kosova
  Profesioni : Student
  Points : 3858
  Registration date : 25/02/2008

  Tema Re: Zona e Hiteve - shkarko shlire

  Mesazh nga Bonney prej 7th December 2008, 18:37

  Elvana Gjata - Vetes ( Remix )
  Shkarko Kėtu

  Emal Fejzullahu - Ti prit edhe pak ( Summer Mix )
  Shkarko Kėtu

  Blerina Osaj - E di ( Female version of 'Se Di' )
  Shkarko kėtu
  Altin Sulku - Rete e zeza
  Kliko kėtu

  Ani - Djalo c'me dogji behari

  Kliko kėtu

  Violeta Kukaj dhe Vizion Band - Kush mashtron do tė mashtrohet
  Kliko kėtu

  Adrian Gaxha - Vetveten e mashtroj
  Kliko kėtu

  Korab Shaqiri - A dalim sonte
  Kliko kėtu

  Antre - Ujku
  Kliko kėtu

  Aurora (grupi) - Mia Aferdita
  Kliko kėtu

  Blero dhe Da Ghost - Krejt anash
  Kliko kėtu

  Altin Sulku - Beqar do mbetem
  Kliko kėtu

  Zajmina - Njė mė pak e njė me shumė
  Kliko kėtu

  Lule Merkulaj - Tė prita
  Kliko kėtu

  Monda - Sy larushi
  Kliko kėtu

  Bledis - Kujtim mbi det
  Kliko kėtu

  Eni Koci - Shprese kėrkon nga ti
  Kliko kėtu

  Greta Koci dhe Stine - Kush te foli keq pėr mua
  Kliko kėtu

  Kastro Ziso - Perjete me ty Partizon
  Kliko kėtu

  Fatjeta - Pashe dy sytė ne ballė
  Kliko kėtu

  Erisa Dragoshi - Fanatik
  Kliko kėtu

  Jonida Maliqi - Pėr mu paska kanun kismet
  Kliko kėtu


  Hekuran dhe Blinera - Mos e le pėr pak
  Kliko kėtu

  Loco feat. Arta - Jamaican Lady
  Kliko kėtu

  Genta Ismaili - Skllav ti kurrė nuk do tė jesh
  Kliko kėtu

  Aurela Gace - Bosh
  Kliko kėtu

  Dafina Zeqiri & Blero - La Vida Loca
  Kliko kėtu

  NRG Band - Drenusha
  Kliko kėtu

  Sponsored content

  Tema Re: Zona e Hiteve - shkarko shlire

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 11th December 2018, 22:43