KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  LAJME NGA BASKETBOLLI KOSOVES

  Share
  M1xer.f1tox
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema LAJME NGA BASKETBOLLI KOSOVES

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 8th February 2009, 15:44

  KB SIGAL PRISHTINA PĖRFORCOHET ME LOJTARIN:
  KEENA YOUNG, NGA SHBA

  Nė rastė tė plotėsimit tė dokumentacionit dhe pagesės sė taksės nga ana e KB Sigal Prishtina, lojtari Keena Young, ka tė drejtė loje nė ndeshjen e javės sė dytė tė Technomarket Superligės A, e paraparė tė zhvillohet me 07.02.2009.
  M1xer.f1tox
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: LAJME NGA BASKETBOLLI KOSOVES

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 8th February 2009, 15:45

  KB "PEJA" PĖRFORCOHET PARA DERBIT

  KB "Peja" ka paraqitur kėrkesė pėr regjistrim tė lojtarit tė Huaj ,amerikanin Linkoln Smith.
  Nė rast tė plotėsimit tė dokumentacionit dhe pagesės sė taksės shtesė nga ana e KB"Peja",Smith ka tė drejtė loje nė ndeshjen e javės sė II tė Technomarket Super Ligės A,e paraparė tė zhvillohet tė shtunėn mė 7 shkurt 2009.
  M1xer.f1tox
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: LAJME NGA BASKETBOLLI KOSOVES

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 8th February 2009, 15:45

  TECHNOMARKET SUPER LIGA B FILLON MĖ 14/15 SHKURT
  Technomarket Super Liga do tė filloi garat tė fundjavėn e ardhėshme me 14 dhe 15 shkurt 2009.
  KB" Vėllaznimi" Gjakovė ka hequr dorė nga pjesėmarrja nė kėtė Ligė dhe nė vend tė saj ėshtė pėrfshirė KB"Dardania" nga Prishtina ,e cila ishte e treta nė Ligėn e Parė..

  Obligimet ndaj FBK i kanė kryer kėto klube: KB "Kolegji Eurosporti" Prishtinė, KB"12" Pejė, KB"Ylli" Suharekė dhe KB"Dardania" Prishtinė.

  KB "Kosova" nga Vushtrria dhe KB "Kastrioti" nga Ferizaji nuk i kanė kryer tė gjitha obligimet ndaj FBK,dhe nėse nuk i kryen deri tė mėrkurėn mė 11 shkurt 2009, definitivisht do tė hiqen nga kalendari i garave dhe Liga do tė vazhdoj me katėr ose pesė skuadra.

  Afati kalimtar pėr Super Ligėn B pėrfundon me 11 shkurt (e mėrkurė) nė ora 16,00.
  M1xer.f1tox
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: LAJME NGA BASKETBOLLI KOSOVES

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 8th February 2009, 15:45

  PRINCESHA ANNA TAKON SPORTISTĖT KOSOVAR
  Gjatė vizitės nė Kosovės, lartėmadhėria e saj Princesha Anna e cila ėshtė njėkohsisht edhe Presidente e Komitetit Olimpik tė Britanisė sė Madhe dhe Irlandės, sot u prit nga misnistri i MKSR Valton Beqiri dhe u takua me sportistė tė dalluar kosovar.
  Nė mesin e sportistėve ishin edhe pėrfaqėsuesit e FBK,Presidenti Erolld Belegu dhe sportisti mė pėrspektiv kosovar, Drilon Hajrizi.
  M1xer.f1tox
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: LAJME NGA BASKETBOLLI KOSOVES

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 8th February 2009, 18:44

  KB "TREĒA" PĖRFORCOHET PARA DERBIT LOKAL  KB "Trepēa" ka paraqitur kėrkesė pėr regjistrim tė lojtarit tė Huaj , Dario Pushiq,nga Bosnja dhe Hercegovina.

  Nė rast tė plotėsimit tė dokumentacionit dhe pagesės sė taksės shtesė
  nga ana e KB"Trepēa",Pushiq ka tė drejtė loje nė ndeshjen e javės sė II
  tė Technomarket Super Ligės A,e paraparė tė zhvillohet tė dielėn mė 8
  shkurt 2009.

  Sponsored content

  Tema Re: LAJME NGA BASKETBOLLI KOSOVES

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23rd January 2019, 01:56