KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Nje fjal qe fillon me 2 shkrojat e fundit.....

  Share
  ***VaneSSa***
  ***VaneSSa***
  New Member
  New Member

  Female
  Numri i postimeve : 13
  Age : 30
  Vendbanimi : Prizren
  Profesioni : Studente
  Tripi : Don't Know
  Points : 23
  Registration date : 13/12/2009

  Tema Nje fjal qe fillon me 2 shkrojat e fundit.....

  Mesazh nga ***VaneSSa*** prej 13th December 2009, 16:26

  Un them nje fjale dhe ti posht kur poston pas duhet te maresh dy shkronjat e fundit te fjales dhe te krijosh nje fjale tjeter...


  Shpresoj do jet bukur...  KOPRIVA

   Ora ėshtė 23rd January 2019, 01:57