KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  As PO as JO

  Share
  ***VaneSSa***
  ***VaneSSa***
  New Member
  New Member

  Female
  Numri i postimeve : 13
  Age : 30
  Vendbanimi : Prizren
  Profesioni : Studente
  Tripi : Don't Know
  Points : 23
  Registration date : 13/12/2009

  Tema As PO as JO

  Mesazh nga ***VaneSSa*** prej 13th December 2009, 16:32

  Nje Loj ku sduhet me u pergjigje as me PO as me JO

  Njani e bone ni pytje tjetri pergjigjet veq ska drejt me than as PO as JO, dhe tani aj qe u pergjigje e bone ni pytje per tjetrin qe vjen

  p.sh Pytja :A shkoni mire me studime
  Pergjigjia: Shkoj shkoj


  A ki deshire me vizitu kopriva.st?


  Argetim te kendeshem...

   Ora ėshtė 23rd January 2019, 01:17