KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Mesime/dhe kerkesa per te

  Share
  M1xer.f1tox
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Mesime/dhe kerkesa per te

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 12th March 2008, 22:03

  Ketu postohen mesime rreth informatikes.
  M1xer.f1tox
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: Mesime/dhe kerkesa per te

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 12th March 2008, 22:10

  Pik se pari nisim mesime rreth shpetesise se XP.


  SI te bejme qe Wxp te startohet shpejt?,dhe te vazhdoj punen pa ngarkesa!

  Do te shkojm tek START=Run= dhe dote shenojm Msconfig

  M1xer.f1tox
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: Mesime/dhe kerkesa per te

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 12th March 2008, 22:18

  Menyra tjeter e pershpejtimit eshte ne ket menyr,
  M1xer.f1tox
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: Mesime/dhe kerkesa per te

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 12th March 2008, 22:23

  Mesime rreth hileve te Kompjuterrit tuaj!
  A do te kishit deshir qe pc ja juaj te jet me parametra te dyfishta por jo reale,sikur Procsori juajt eshte 2GHz dhe te shihet se eshte me shum?
  NIsemi nga Start Run shenojm Regedit klikojm ne HKEY_LOCAL_MACHINE HARDWARE,DESCRIPTION, SYSTEM,CentralProcessor ,ProcessorNameString,
  Dhe aty dote nderroni dhenat cheers
  M1xer.f1tox
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: Mesime/dhe kerkesa per te

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 12th March 2008, 22:28

  Si te krijojm Forum free
  ketu ekeni ni web
  http://ihostforum.com/
  Ketu e dwonlodi file i licensur icli eshte demo!
  http://www.mihalism.com/product/mfh/download/

  Sponsored content

  Tema Re: Mesime/dhe kerkesa per te

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23rd January 2019, 01:04