KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Telefoni iri nga Ericsson

  Share
  avatar
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Telefoni iri nga Ericsson

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 12th March 2008, 22:37

  Serisė sė tij T Sony Ericsson ia ka shtuar edhe njė risi – modelin T303, njė pajisje rrėshqitėse kompakte, e cila nė treg do tė duhej tė paraqitej gjatė mesit tė kėtij viti me njė ēmim shumė tė arsyeshėm.

  Sa u pėrket mundėsive multimediale, Sony Ericsson T303 pėrmban pranues tė radiovalėve (FM) dhe player multimedial me funksionin TrackID, ka kamerė tė integruar me rezolucion prej 1.3 megapikselash dhe zoom (4 x), Bluetooth, lidhje USB, qasje nė internet WAP 2.0 XHTML, ekran me diagonale prej 1,8 inēėsh, kalkulator, kalendarė dhe karakteristikat tjera qė janė tė pranishme nė shumicėn e pajisjeve tė kėtij lloji.

  Tė gjitha kėto detaje tė sipėrpėrmendura japin tė kuptohet se nuk bėhet fjalė pėr njė model tė klasės sė lartė, por njė pajisje e cila ėshtė e pranueshme pėr rrethin e gjerė tė shfrytėzuesve.

  Qė pajisja tė jetė sa mė tėrheqėse, pa marrė parasysh karakteristikat pothuajse bazike, nė Sony Ericsson janė munduar qė tė bėjnė atė sa mė tėrheqėse nga ana vizuale. Forma kompakte rrėshqitėse gjendet nė mes dimensioneve 83 x 47 x 14.7 milimetra dhe peshė prej 93 gramėsh. Bateria e integruar do tė duhej tė mundėsojė deri nė nėntė orė bisedė apo 400 orė nė pritje.

   Ora ėshtė 17th November 2018, 00:41