KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Skėnderbeu

  Share
  avatar
  Leriona
  V.I.P.
  V.I.P.

  Female
  Numri i postimeve : 474
  Age : 29
  Vendbanimi : Prizren
  Profesioni : Studente
  Points : 14
  Registration date : 21/08/2008

  Tema Skėnderbeu

  Mesazh nga Leriona prej 20th September 2008, 19:03

  Vjen njė fshatar i vjetėr nė Prishtinė, dhe pyet njė polic se ku gjendet Skėnderbeu?
  - A more mixhė, po edhe budalla mė i madh e di kėtė punė!
  - Po bre mixhė, po pikėrisht pėr kėtė po tė pyes ty – ia kthen fshatari!

   Ora ėshtė 26th May 2018, 23:22