KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

TEMA SHOQĖRORE

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Prezanto Veten

Emri , Vendi , Hobi etj etj

126hello?????
16th March 2010, 02:37
lindushka Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kafja nė Kopriva forum

Kėtu hap atė qe mendon , pra ėshtė bised e lirė si nė kafiq ( qajtore ) .

17ODA e burrave
13th April 2008, 15:55
Bonney Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lojėra forumore

Ketu lojra te cilat zhvillohen mes anetarve te forumit.

10141As PO as JO
13th December 2009, 16:32
***VaneSSa*** Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Diskutime Shoqėrore

Problemet dhe politikat sociale tė shoqėrisė kosovare, diskutime mbi fenomene tė tilla si racizmi, varfėria, diskriminimi, dhuna, etj.

418Qka ju thojn kta tfa...
13th December 2009, 16:47
***VaneSSa*** Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Letėrsia dhe kultura

Kėtu mund tė gjeni tema lidhur me letėrsinė dhe kulturėn

10141VIP (Lajme,thashethe...
22nd September 2008, 17:04
Leriona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezi

Lexoni atė qė dėshironi , shkruaj atė qė e ndjeni.

18117Fan S. Noli
9th November 2008, 14:41
M1xer.f1tox Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Jokes

Barcoleta , kashelashe , vicaa gjithqka qe na ben me qesh

1857EURO 2012
11th October 2008, 14:52
M1xer.f1tox Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete

Kuriozitete...

335Kuriozitete
23rd December 2008, 19:25
Vizitor  Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pyetje Logjike

Pėrdore Logjikėn pėr tu pėrgjigjur

830Detyre logjike per S...
20th April 2010, 21:12
z-personi Shiko mesazhin e fundit

Feja dhe shoqėria

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Shkrime Fetare

Kėtu mund tė gjeni shkrime tė ndryshme( histori, lajme...) lidhur me fejėn Islame.

726Mrekullitė e Kur'ani...
29th September 2008, 00:35
M1xer.f1tox Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Foto Islame

Foto galeri me pėrmbajtje Islame

24mrekullit (pa kqyr m...
11th August 2008, 15:03
Sens Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Video Islame

Video me tematikė Islame

1319Bajrami nė Tiranė
11th March 2009, 01:34
Bonney Shiko mesazhin e fundit

Fotografi

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Foto natyrale

Kėtu mund tė gjeni foto tė ndryshme lidhur me natyrėn..

314Prizren foto
6th July 2008, 11:38
M1xer.f1tox Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Foto makinave

Kėtu mund tė gjeni foto tė ndryshme lidhur me makina...

47LAMBORGHINI:D
3rd August 2008, 11:39
Sens Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Foto artistike

Kėtu mund tė gjeni foto tė ndryshme artistike

916Per kete foto ka pun...
18th May 2010, 06:48
albaroot Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Foto qesharake

Kėtu mund tė gjeni foto tė ndryshme qesharake

1537Qka beni ju nese Pc-...
17th November 2009, 18:38
shqiprimh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Foto tė tjera

Kėtu mund tė gjeni foto tė ndryshme ...

33N'cilėn shpi kishe j...
3rd September 2008, 14:41
Bonney Shiko mesazhin e fundit

VIDEO

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Video qeshareke

Kėtu mund tė gjeni video tė ndryshme qesharake

49hahahaha mos leni p...
1st June 2008, 11:43
M1xer.f1tox Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Video interesante

Kėtu mund tė gjeni video tė ndryshme interesante...

1835AVOKATI GJERMAN NÉ *...
6th February 2009, 01:07
M1xer.f1tox Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Video sportive

Kėtu mund tė gjeni video tė ndryshme sportive....

1217Arda Turan & ot...
12th June 2008, 14:56
M1xer.f1tox Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Video tjera

Ketu mund te gjeni video te ndryshme....

99Adem Jashari - Pjesa...
6th February 2009, 01:29
M1xer.f1tox Shiko mesazhin e fundit

SPORT

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Futball

Vėtėm pėr futboll...

53165Ronaldo, ne horizont...
2nd May 2010, 08:56
marius Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Basketboll

Vėtėm pėr basketboll

512LAJME NGA BASKETBOLL...
8th February 2009, 18:44
M1xer.f1tox Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tenis

Gjithcka pėr tenis kėtu mund tė gjeni ....

565Maria SHARAPOVA
10th September 2008, 15:23
white nigga Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Formula 1

Gjithcka per Formula 1 mund te gjeni ketu ....

23FIA penalizon Hamilt...
8th September 2008, 12:47
Bonney Shiko mesazhin e fundit

SHKENCA , TEKNOLOGJIA DHE SHĖNDETI

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Lajme

Kėtu mund tė gjeni lajmet lidhur me teknologjin ,shkencėn dhe shėndetin..

3060Kompania Nokia tėrhi...
7th December 2008, 14:50
Bonney Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Informatikė

Ndėrmjet ėndrrės sė djeshme nė errėsirė dhe realitetit virtual sot dhe nesėr... Pėrdorimi, funksioni i informimit dhe ai social i internetit.

1571ndihm
20th November 2009, 20:23
shqiprimh Shiko mesazhin e fundit

Download

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Programe

Kėtu mund tė gjeni programe tė ndryshme ...

52136Windows Media Player...
14th August 2009, 21:49
armend3 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

PC lojra

Kėtu mund tė gjeni lojra tė ndryshme ...

122740 lojra full - shka...
6th January 2009, 17:49
vetem Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Telefona mobil

Kėtu mund tė gjeni gjithēka pėr telefona mobil

415Internet mobil vala ...
3rd May 2008, 23:46
M1xer.f1tox Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kopriva Film

Ketu mund te gjeni filma te gjitha zhanrave.

92102Koha e Kometes
19th February 2009, 21:50
Bonney Shiko mesazhin e fundit

KOPRIVA MUSIC

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Bisedė pėr Muzikė

Kėtu mund tė gjeni tekste kėngėsh dhe tė bisedoni pėr muzikė...

415TEKSTE KENGESH MUND ...
1st September 2008, 11:50
Leriona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shqip

Kėtu mund tė gjeni muzika tė ndyshme shqip...

1432Kenget me te kerkuar...
19th February 2009, 22:14
Bonney Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Turqisht

Kėtu mund tė gjeni muzika tė ndyshme turqisht...

2162007 hit albums of T...
30th August 2008, 15:35
Bonney Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Anglisht

Kėtu mund tė gjeni muzika tė ndyshme anglisht...

12Anglisht -Slow Hits...
23rd August 2008, 14:35
Bonney Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Instrumentale

Kėtu mund tė gjeni muzika instrumentale...

11100 Soundtrack Albüm...
26th August 2008, 23:01
Bonney Shiko mesazhin e fundit

Rreth nesh

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Info rreth forumit

Rregullat dhe lajmerimet rreth forumit

56Me fat Kurban Bajram...
7th December 2008, 21:02
Bonney Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kėrkesat & Sugjerimet

Ketu mund tė bėni kėrkesat , sugjerimet dhe ankesat rreth forumit

319Ketu mund kerkoni fo...
11th September 2008, 00:38
Bonney Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pytje & Pėrgjigjije

Kėtu do tė gjeni pėrgjigjet e pyetjeve dhe shqetėsimeve qė ne kemi hasur me shpesh nga vizitorėt.Qfar do qė keni problem me PC , Programe tė pc atėhere bėni pytjet kėtu ne do mundohemi tė ju ndihmojmė.

114Si Po Ju Duket Forum...
13th December 2009, 16:37
***VaneSSa*** Shiko mesazhin e fundit

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda : [ WebmaSTer ][ AdminiSTratorat ][ MODERATORAT ][ V.I.P. ][ ANĖTARĖT ][ BANNED ]
Birthdays
Birthdays

No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: ylvi (40)

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1539 artikuj

Forumi ka 261 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri jona

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 55 mė 7th November 2010, 19:22  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė 12th December 2018, 20:57