KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

Futball

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetTema  Lajmėrim:  Shikoni para se te hapni nje teme 0Bonney202Shiko mesazhin e fundit prej 11th March 2008, 16:08
nga Bonney
Asnjė mesazh i riTema   Trezeguet: Shkarkojeni Domenechun dhe do tė rikthehem 1Leriona194Shiko mesazhin e fundit prej 23rd December 2008, 19:44
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riTema   Historiku i renditjes sė Shqipėrisė nė listėn e FIFA-s 1Bonney229Shiko mesazhin e fundit prej 26th September 2008, 00:44
nga Leriona
Asnjė mesazh i riTema   Roberto Carlos mbron Robinho-n 0Leriona188Shiko mesazhin e fundit prej 20th September 2008, 18:31
nga Leriona
Asnjė mesazh i riTema   Kundėrshtar normal pėr miqėsoren e nėntorit 0Leriona199Shiko mesazhin e fundit prej 19th September 2008, 11:34
nga Leriona
Asnjė mesazh i riTema   Lyoni barazon me Fiorentinėn 0Leriona233Shiko mesazhin e fundit prej 18th September 2008, 00:49
nga Leriona
Asnjė mesazh i riTema   Kampioni i Evropёs frenohet nga Villarreali 0Leriona172Shiko mesazhin e fundit prej 18th September 2008, 00:47
nga Leriona
Asnjė mesazh i riTema   Lajme 1Leriona237Shiko mesazhin e fundit prej 11th September 2008, 19:07
nga Leriona
Asnjė mesazh i riTema   Champions league 08/2009 2M1xer.f1tox245Shiko mesazhin e fundit prej 28th August 2008, 20:32
nga M1xer.f1tox
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetTema   Ekipi i cili gjitmon eshte njohur me korrupcion! 2M1xer.f1tox278Shiko mesazhin e fundit prej 11th April 2008, 18:05
nga M1xer.f1tox
Asnjė mesazh i riTema   My league is better than yours "Liga jeme osht ma e mir se e jotja" 1kingpin273Shiko mesazhin e fundit prej 27th March 2008, 00:13
nga M1xer.f1tox
Asnjė mesazh i riTema   Cana: “Morrėm njė leksion tė mirė” 0M1xer.f1tox270Shiko mesazhin e fundit prej 13th March 2008, 20:50
nga M1xer.f1tox

Futball

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

PREMIER LIGUE

Gjithcka per kampionatin Angleze

813Stoke City ndalon Li...
20th September 2008, 18:54
Leriona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

TURKCELL SUPER LiG

Gjithcka per kampionatin Turke

1460Eto'o mohon fenerin...
3rd August 2008, 11:30
Sens Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

LA LIGA

Gjithcka per kampionatin Spanjolle

11Henry i kėnaqur me h...
7th December 2008, 14:38
Bonney Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

SERIA A

Gjithcka per kampionatin Italiane

1871Ronaldo, ne horizont...
2nd May 2010, 08:56
marius Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

BUNDESLIGA

Gjithcka per kampionatin Gjermane

00

Moderatorėt
Bonney, M1xer.f1tox, Kopriva
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement
Ora ėshtė 11th December 2018, 23:26