KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

SERIA A

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riTema   Ronaldo, ne horizont PSG-ja 1Leriona621Shiko mesazhin e fundit prej 2nd May 2010, 08:56
nga marius
Asnjė mesazh i riTema   Dinho vitin tjetėr konkurrent pėr Topin e Artė 0Bonney158Shiko mesazhin e fundit prej 7th December 2008, 14:39
nga Bonney
Asnjė mesazh i riTema   Milani kėrkon marrėveshje tё re me Ronaldon 0Bonney148Shiko mesazhin e fundit prej 7th December 2008, 14:37
nga Bonney
Asnjė mesazh i riTema   Milan mposht kampionėt 0Leriona157Shiko mesazhin e fundit prej 29th September 2008, 01:03
nga Leriona
Asnjė mesazh i riTema   Milano nė Tiranė, ja tė gjitha detajet e vizitės 0Bonney188Shiko mesazhin e fundit prej 26th September 2008, 00:01
nga Bonney
Asnjė mesazh i riRisi   Berlusconi: Nuk ka pasur ofertė prej 150 milionė eurosh pėr Kaka 0Bonney147Shiko mesazhin e fundit prej 25th September 2008, 23:54
nga Bonney
Asnjė mesazh i riTema   Ronaldinho: Duhet ta fitojmė derbin 0Leriona192Shiko mesazhin e fundit prej 24th September 2008, 11:32
nga Leriona
Asnjė mesazh i riTema   AC Milan 1, 225Leriona1001Shiko mesazhin e fundit prej 22nd September 2008, 17:21
nga Leriona
Asnjė mesazh i riTema   Giovinco: Jam i gatshёm pёr Juventusin 0Leriona153Shiko mesazhin e fundit prej 20th September 2008, 18:55
nga Leriona
Asnjė mesazh i riTema   Lippi: Totti dhe Nesta janė tė mirėseardhur 0Leriona160Shiko mesazhin e fundit prej 20th September 2008, 18:54
nga Leriona
Asnjė mesazh i riTema   Ibrahimoviq: I duam tė tre trofetė 0Leriona192Shiko mesazhin e fundit prej 20th September 2008, 18:50
nga Leriona
Asnjė mesazh i riTema   Serie A, Juventus dhe Inter ne telashe 0Leriona171Shiko mesazhin e fundit prej 20th September 2008, 18:29
nga Leriona
Asnjė mesazh i riTema   Moratti dėshiron ta angazhojė Maradonėn 1Leriona151Shiko mesazhin e fundit prej 19th September 2008, 17:20
nga Leriona
Asnjė mesazh i riTema   Pėrsėri Del Piero 1Leriona200Shiko mesazhin e fundit prej 19th September 2008, 00:28
nga Bonney
Asnjė mesazh i riTema   Zidane, i penduar per koken ndaj Materazzi-t 1Leriona184Shiko mesazhin e fundit prej 19th September 2008, 00:27
nga Bonney
Asnjė mesazh i riTema   Ibra-Mourinho, “celesi” i suksesit zikalter 0Leriona143Shiko mesazhin e fundit prej 18th September 2008, 00:52
nga Leriona
Asnjė mesazh i riTema   Seria A Tabela 2Leriona208Shiko mesazhin e fundit prej 15th September 2008, 20:52
nga Leriona
Asnjė mesazh i riTema   Lajme - Serine A 22Leriona704Shiko mesazhin e fundit prej 11th September 2008, 18:06
nga Leriona
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement
Ora ėshtė 23rd January 2019, 01:36