KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Dinho vitin tjetėr konkurrent pėr Topin e Artė

  Share
  avatar
  Bonney
  Admin
  Admin

  Male
  Numri i postimeve : 336
  Age : 29
  Vendbanimi : Repuplic of Kosova
  Profesioni : Student
  Points : 3858
  Registration date : 25/02/2008

  Tema Dinho vitin tjetėr konkurrent pėr Topin e Artė

  Mesazh nga Bonney prej 7th December 2008, 14:39

  Sulmuesi i Milanit, Ronaldinho, ka shprehur pakėnaqėsinė e tij pėr faktin qė nuk ka qenė nė listėn e tė nominuarve pėr Topin e Artė sivjet, dhe shpreh bindjen e tij se do tė luftojė qė sezonin e ardhshėm tė jetė nė atė listė.

  “Kur e kam parė listėn e kandidatėve pėr Topin e Artė dhe pėr Lojtarin mė tė mirė tė vitit qė zgjedh FIFA, menjėherė e vėrejta se emri im mungonte”.

  “Kjo gjė mė krijoi automatikisht njė objektiv tė ri: do ta shoh sėrish emrin tim nė atė listė”, ka thėnė asi brazilian pėr revistėn “Four Four Two”.

   Ora ėshtė 11th December 2018, 21:06