KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Ronaldo, ne horizont PSG-ja

  Share
  Leriona
  Leriona
  V.I.P.
  V.I.P.

  Female
  Numri i postimeve : 474
  Age : 30
  Vendbanimi : Prizren
  Profesioni : Studente
  Points : 14
  Registration date : 21/08/2008

  Tema Ronaldo, ne horizont PSG-ja

  Mesazh nga Leriona prej 20th September 2008, 18:31

  "Fenomeni" eshte shprehur se Parisi i pelqen shume, ndersa PSG ka ndertuar nje skuader te forte kete zezon. 


  Nuk rreshtin zerat rreth se ardhmes se Ronaldos. Pas pergenjeshtrimit per nje kalim te mundshem tek Manchester City ku braziliani nuk pelqehet nga trajneri Hughes, pista e radhes per “fenomenin” eshte Parisi. 

  Ne nje interviste dhene per gazeten “L’Equipe”, ish sulmuesi i Interit, Milanit dhe Realit te Madridit, ka deklaruar se mund te luaje ne Ligue 1 me Paris Saint Germain. “Ne fushe mund te rikthehem per 2 ose 3 muaj”, thekson Ronaldo, i cili aktualisht po stervitet me skuadren e Flamengos ne Brazil. 

  Ne skuadren e Paris Saint Germain ndodhet mjeku Eric Rolland qe e operoi ne gjurin e majte pasi u demtua gjate nje ndeshjeje te kampionatit. 

  “Une e dua Parisin dhe aty kam nje apartament ne te cilin shkoj shpesh. PSG po nderton nje projekt premtues dhe ka marre lojtare te mire. Eshte nje skuader ne gjendje te fitoje titullin kampion ne France”, shprehet braziliani.
  marius
  marius
  New Member
  New Member

  Male
  Numri i postimeve : 1
  Age : 28
  Vendbanimi : burrel
  Profesioni : minister i punve te kota
  Tripi : kot
  Points : 1
  Registration date : 02/05/2010

  Tema Re: Ronaldo, ne horizont PSG-ja

  Mesazh nga marius prej 2nd May 2010, 08:56

  ronaldo deshiron te luaje ne boterorin 2010 ai eshte rikthyer dhe nje here ne formen e tij me te mire.

   Ora ėshtė 23rd January 2019, 01:42