KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Syri i botes

  Share
  avatar
  Bonney
  Admin
  Admin

  Male
  Numri i postimeve : 336
  Age : 29
  Vendbanimi : Repuplic of Kosova
  Profesioni : Student
  Points : 3858
  Registration date : 25/02/2008

  Tema Syri i botes

  Mesazh nga Bonney prej 30th May 2008, 21:15

  avatar
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: Syri i botes

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 1st June 2008, 11:36

  nje koh kjo pjes ka qen e mbushur me uj, rrymimi ajrit me te ujit e ka krijujar nje form te till,dhe esht ardh deri te ngrirja..sikur shkretira e Sahares qe nje koh ishte liqen.
  flm Exclamation

   Ora ėshtė 15th November 2018, 01:27