KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  A edini ???

  Share
  M1xer.f1tox
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema A edini ???

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 5th March 2008, 09:29

  Per te krijuar nje kile mjalte bleteve u duhet te thithin nektarin e rreth 15000 luleve.

  viti 1908 eshte shpikja e makines se fordit.

  njeriu ka 208 kocka nka keto ne koke ka vetem 28.


  Me 6 janar te vitit 1838 u vu ne perdorim per here te pare ne bote ,aparati telegrafik
  M1xer.f1tox
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Kush e ka shpikur komputerin e par ne bot!??

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 5th March 2008, 09:34

  Anglezet jane ata qe kane krijuar kompiuterin e pare te progamueshem gjat luftes se dyte botrore. Ai u perdor per deshifrimin e mesazheve sekrete Gjermane.Emri i ketij llogaritsi me valvola u pagezua COLOSSUS dhe keshtu pergenjeshtron te gjithe ata qe pretendonin se ishte I'ENIAC, ndertuar nga Amerikanet ne 1946, compiuteri i pare ne bot.
  white nigga
  white nigga
  Member
  Member

  Male
  Numri i postimeve : 128
  Age : 29
  Points : 9
  Registration date : 25/02/2008

  Tema Re: A edini ???

  Mesazh nga white nigga prej 8th March 2008, 19:37

  Nė Kinė: Njeriu qė nuk duket nė fotografi!

  Njė buzėqeshje dhe pastaj fotografia. Njė gjest qė miliona persona bėjnė ēdo ditė qė pastaj tė shohin imazhin e stampuar. Njė kėnaqėsi e neguar pėr njė kinez. Ye Xiangting, ky ėshtė emri i tij, nuk duket nė fotografitė qė bėn. Me pak fjalė ėshtė i padukshėm.

  Ky rast i ēuditshėm, i nxjerrė nė gazetėn e pėrditshme kinezė Dahe Daily, doli kur njeriu u shkoi nė zyrat e komunės sė tij, nė provincėn e Henan, pėr tė rinovuar kartėn e identitetit. Policia i bėri fotografi por kur i zhvilluan vunė re se burri nuk dukej nė asnjė nga ato. Tė habitur, agjentėt e policisė fotografuan edhe njėherė burrin bashkė mė disa persona tė tjerė. Rizultati ? Tė gjithė personat e fotografuar dukeshin nė fotografi pėrveē zotit Ye Xiangting. Tani autoritet kineze po mundohen tė kuptojnė ēfarė fshihet mbrapa misterit tė njeriut tė padukshėm.
  white nigga
  white nigga
  Member
  Member

  Male
  Numri i postimeve : 128
  Age : 29
  Points : 9
  Registration date : 25/02/2008

  Tema Re: A edini ???

  Mesazh nga white nigga prej 8th March 2008, 19:39

  Spias nje zlubimi te brėė nė nje uivtnierset bitraink, ska lhdije se si vnedeson shnjrokat nė fajli. Me rdėėsni ėtshė qė shnjroka e praė dhe e fnudit tė jneė tė vnduseora si dehut. Tė tajret mnud tė hdhuen pa lihdje dhe parp se parp tsketi mnud tė loxeeht pa porbelm. Kjo nodhdė pėr asrye se ne nuk loxemjė shronjkė pėr shnjrokė por fajlėn si tėsri.
  white nigga
  white nigga
  Member
  Member

  Male
  Numri i postimeve : 128
  Age : 29
  Points : 9
  Registration date : 25/02/2008

  Tema Re: A edini ???

  Mesazh nga white nigga prej 8th March 2008, 20:06

  1 x 1 = 1
  11 x 11 = 121
  111 x 111 = 12321
  1111 x 1111 = 1234321
  11111 x 11111 = 123454321
  111111 x 111111 = 12345654321
  1111111 x 1111111 = 1234567654321
  11111111 x 11111111 = 123456787654321
  111111111 x 111111111=12345678987654321
  white nigga
  white nigga
  Member
  Member

  Male
  Numri i postimeve : 128
  Age : 29
  Points : 9
  Registration date : 25/02/2008

  Tema Re: A edini ???

  Mesazh nga white nigga prej 9th March 2008, 23:16

  a e dini se zidane - i ska huq penall kur Very Happy
  M1xer.f1tox
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: A edini ???

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 15th March 2008, 18:25

  white nigga shkruajti:a e dini se zidane - i ska huq penall kur Very Happy
  sa her ka gjujt varet!
  M1xer.f1tox
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: A edini ???

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 15th March 2008, 18:26

  A edini qi NOKIA e ka kuptimin ''NO-Quran-NO ISLAM-NO-ALLAH ''
  M1xer.f1tox
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: A edini ???

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 15th March 2008, 18:27

  A edini qe Binladeini Nuk ekziston fare(eshte sherbim AMERIKAN-ika prototipa te ndryshme)
  M1xer.f1tox
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: A edini ???

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 15th March 2008, 18:28

  A e dini qe Marti Ahtisari kal idhje te mira me rrusin sepse eka kryer shkollen ne rrusi, plani itij ka ndikuar naga Putin, Me shum drejta shkijvee pakicave sse shqiptarve,!!!


  Edituar pėr herė tė fundit nga M1xer.f1tox nė 15th March 2008, 18:32, edituar 1 herė gjithsej
  M1xer.f1tox
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: A edini ???

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 15th March 2008, 18:28

  A edini qe CIA e ka nis luften ne kosove dhe OSCE ka marr pjess si ndihmes ne masakren e rraqakut
  M1xer.f1tox
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: A edini ???

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 15th March 2008, 18:30

  [quote="M1xer.f1tox"]A edini qe MIlloshevici ska vdek,ekan varros me ne me ni obbor shtepis (kurgjo) qe te mos verrehet kufoma i tij ai gjindet ne RRUsi tek vallai vet dhe e ka ndryshuar fytyren e vet.
  M1xer.f1tox
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: A edini ???

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 15th March 2008, 18:33

  Se dini Cool
  M1xer.f1tox
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: A edini ???

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 15th March 2008, 18:38

  A edini qe adm.BOoney ka fobi ndaj gjarperve
  M1xer.f1tox
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: A edini ???

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 15th March 2008, 18:44

  A edini qe Saddam Husseinnin se kan nxan Amerikant halla, si Mikmiki.

  Pamje nga nxenja i sadam ishin planet amerikan (bushit) per reputacionin te tij!


  Shikon sa fytyra ka sadammi??
  RaZoR
  RaZoR
  New Member
  New Member

  Male
  Numri i postimeve : 31
  Vendbanimi : C:/windows/system32
  Points : 0
  Registration date : 05/03/2008

  Tema Re: A edini ???

  Mesazh nga RaZoR prej 15th March 2008, 19:17

  M1xer.f1tox shkruajti:A edini qe CIA e ka nis luften ne kosove dhe OSCE ka marr pjess si ndihmes ne masakren e rraqakut

  qka je tu fol pash zotin, a ki fakte per qet sen qe po thu? qysh me t'besu pa fakte ?
  M1xer.f1tox
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: A edini ???

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 15th March 2008, 19:58

  PO wallah,qashtu! ndaq beso.. faktet jan teshumta, CIA-UNMIKU-OSCE jan te njejtit RRenje.
  http://www.hartford-hwp.com/archives/27c/611.html
  RaZoR
  RaZoR
  New Member
  New Member

  Male
  Numri i postimeve : 31
  Vendbanimi : C:/windows/system32
  Points : 0
  Registration date : 05/03/2008

  Tema Re: A edini ???

  Mesazh nga RaZoR prej 16th March 2008, 01:51

  M1xer.f1tox shkruajti:A edini qe CIA e ka nis luften ne kosove dhe OSCE ka marr pjess si ndihmes ne masakren e rraqakut

  Mir ti shok,qet artikull qe ma dha sen nuk pat qe me ta vertetu ty teorine qe ja paska nis CIA ja luften n'KOSOVE.
  Spo di ti a din anglisht,besa spo di as a e ki lexu qet artikull.

  Lexo qeto : All the funds for the mercenary army come from abroad, primarily from the United States, reported the May 26 Washington Post. The money is funneled through Albanian immigrant groups. These are the sort of anti-communist groups long promoted by the CIA.

  Qe perkthimi nese sdin : Te gjitha fondet (paret) per ushtaret qe paguhen,fillimisht nga amerika,i raportuar me 26 Maj Washington Porst. Paret jane gypuar (hortumllanmak) permes grupeve imigrante Shqiptar. Keta jane nje lloj grupi anti-komunistesh i perkrahur nga CIA.
  M1xer.f1tox
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: A edini ???

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 16th March 2008, 15:34

  mir eki aty nuk thuhet bile gje se spata lexu,u mundova me te gjet ate shkrim, cilen ekisha lexu meni forumpolitik ku vereht qart bashkpunimet serbi -rusi.nderkoj filtet per Cia iciili krijon ambient per luft ftoht.ka me gjet qat shkrim e dote postoj...
  white nigga
  white nigga
  Member
  Member

  Male
  Numri i postimeve : 128
  Age : 29
  Points : 9
  Registration date : 25/02/2008

  Tema Re: A edini ???

  Mesazh nga white nigga prej 17th March 2008, 22:19

  edhe ni sen M1xer nese ka mundsi perdore kaniher qat butonin space se spo dallohet qa po shkrun plot gabime :S restekpa afro
  aj qetri
  aj qetri
  New Member
  New Member

  Male
  Numri i postimeve : 30
  Age : 30
  Vendbanimi : PZ
  Profesioni : Graphic Designer, Computer Serviser, Business Man
  Points : 0
  Registration date : 26/02/2008

  Tema Re: A edini ???

  Mesazh nga aj qetri prej 15th April 2008, 16:13

  ushqimi prej gojes deri en jashtqitje (both) i bon 13 m rruge
  M1xer.f1tox
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: A edini ???

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 15th April 2008, 22:18

  aj qetri shkruajti:ushqimi prej gojes deri en jashtqitje (both) i bon 13 m rruge
  e di Smile

  A edini Ne detin Adriatik e Jon gjinden rezervar nafte nendet perkatesisht pjesa ku itakon Shqiperise
  M1xer.f1tox
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: A edini ???

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 15th April 2008, 22:23

  Bill Gates eshte iluminant, tani e ka nderruar fejen ?
  A eshte musliman tani Gates thuhet apo eshte propagand .

  Nje fjlalim nga Gates:Ēdo gjė arrita,pasuri, pozitė,dituri, por gjithnjė kam qenė nė kėrkim e sipėr pėr diēka qė mė mungoi tėrė jetėn, e ajo ėshtė qetėsia, e atė e gjeta mė nė fund nė Islam",
  kėshtu e filloi fjalimin Bill Gets,nė njė tubim manifestim me rastin e nderimit tė tij nga organizata "Ryach" pėr monitorim dhe rehabilitim tė pastrehėve
  eu-toonix
  eu-toonix
  Member
  Member

  Male
  Numri i postimeve : 115
  Age : 30
  Vendbanimi : C:\\\\Program Files \\\\ Web Hack Builder
  Points : 5
  Registration date : 28/02/2008

  Tema Re: A edini ???

  Mesazh nga eu-toonix prej 16th April 2008, 22:26

  sikur nga te gjithe ujerat e deteve dhe oqeaneve te nxirrej kripa me te do te mbulohej krejt siperfaqja e tokes sone me nje shtrese prej rreth 130 metrash.
  eu-toonix
  eu-toonix
  Member
  Member

  Male
  Numri i postimeve : 115
  Age : 30
  Vendbanimi : C:\\\\Program Files \\\\ Web Hack Builder
  Points : 5
  Registration date : 28/02/2008

  Tema Re: A edini ???

  Mesazh nga eu-toonix prej 16th April 2008, 22:30

  vezet me te medhaja ne bote jane bere nga peshkaqeni Razz:P

  Sponsored content

  Tema Re: A edini ???

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23rd January 2019, 01:04