KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Barcoleta per Bjondinat

  Share
  avatar
  Bonney
  Admin
  Admin

  Male
  Numri i postimeve : 336
  Age : 29
  Vendbanimi : Repuplic of Kosova
  Profesioni : Student
  Points : 3858
  Registration date : 25/02/2008

  Tema Barcoleta per Bjondinat

  Mesazh nga Bonney prej 9th March 2008, 16:47

  pse bjondina kur te lahet e hek deren e banjos
  -tutet mos e kqyr naj kush per bire te qelsit...

  Pse japonezet jane populli me i menqur ne bote ?
  - Sepse nuk kan bjondina

  ishte bjondina duke udhetuar per ne newyork dhe hyp ne aeroplan edhe ulet ne karikat e para dhe ato kan qen te zena dhe i kan thon dil mrapa se keto jan te zana por ajo ka thon jo mir jom ktu dhe u shku edhe piloti e i ka thon por ajo prap ka thon mir jom ktu dhe u shku stjuardezka dhe i ka thon diqka ne vesh dhe ajo u dal ne karikat ma mrapa dhe po e pyesin keta tjeret se qka i the ne vesh bjondines he qka i thash i thash se keto karikat e para nuk shkojn per newyork dhe e liroj vendin
  Qysh mundohet me e mbyte biondina peshkun?
  Duke e shti ne uje

  Pse bjondina nuk i ben detyrat e shtepise?
  -Sepse jeton ne banese.

  pse biondina gjithmone e ka kryt e lagur kur te flen?
  - sepse e shtin kryt ne akuarium per mi thon peshkut naten e mire...

  jon kon dy bjondina tu hec edhe njanes i ka cingru telefoni ajo e ka lyp po sun e ka gjet edhe bjondina tjeter ka than hej moj mos e ki harru te shpia...
  shkon bjondina te dentisti edhe pyet?sa kushton me hjek nje dhemb?dentisti i thot:po varet 5EURO.10EURO etj..
  Pastaj bjondina i thot dentistit:ani a bon pra me ma hek nje dhom te qe kushton 5 EURO
  avatar
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 27
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: Barcoleta per Bjondinat

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 9th March 2008, 21:41

  Laughing Laughing vaj halli kushe merr per gru bjondine
  avatar
  white nigga
  Member
  Member

  Male
  Numri i postimeve : 128
  Age : 29
  Points : 9
  Registration date : 25/02/2008

  Tema Re: Barcoleta per Bjondinat

  Mesazh nga white nigga prej 9th March 2008, 23:04

  sa pidhat 9s jon bjondinat sta mer menja leje ti qa fol populli Razz
  avatar
  white nigga
  Member
  Member

  Male
  Numri i postimeve : 128
  Age : 29
  Points : 9
  Registration date : 25/02/2008

  Tema Re: Barcoleta per Bjondinat

  Mesazh nga white nigga prej 9th March 2008, 23:08

  ...po hin bjondina me ni e dugoj, ku shesin electronik: televizora, shporreta etj etj.
  e pe vet bjondina shitsin: sa kushton qai televizor?
  ja bon shitsi: S`ju shesom bjondinav televizora...
  nejse po shkon bjondinja te berberi e pi prren flokt, e po shkon prap
  n`qat dugoj
  e pe vet prap: sa kushton qai televizor?
  ja bon shitsi prap: s`ju shesom bjondinav televizora, jo veq televizora po kurrgjo!
  nejse tash po shkon prap te berberi e pi ngjyros flokt, e po lyhet... e ksi tripa, po n`dryshon bjondina per 90 shkall
  tasht prap shko n`qat dugoj
  e pe vet bjondina: sa kushton qai televizor?
  ja kthen shitsi prap: s`ju shesom bjondinav televizora
  e po qartet bjondina: po ku pe din breeee qi jom bjondine ?
  shitsi: qai sosht televizor po mikrovall!!!
  avatar
  Bonney
  Admin
  Admin

  Male
  Numri i postimeve : 336
  Age : 29
  Vendbanimi : Repuplic of Kosova
  Profesioni : Student
  Points : 3858
  Registration date : 25/02/2008

  Tema Re: Barcoleta per Bjondinat

  Mesazh nga Bonney prej 9th March 2008, 23:08

  ski faj Very Happy
  avatar
  aj qetri
  New Member
  New Member

  Male
  Numri i postimeve : 30
  Age : 30
  Vendbanimi : PZ
  Profesioni : Graphic Designer, Computer Serviser, Business Man
  Points : 0
  Registration date : 26/02/2008

  Tema Re: Barcoleta per Bjondinat

  Mesazh nga aj qetri prej 12th March 2008, 20:22

  white nigga me ty jom Wink
  avatar
  aj qetri
  New Member
  New Member

  Male
  Numri i postimeve : 30
  Age : 30
  Vendbanimi : PZ
  Profesioni : Graphic Designer, Computer Serviser, Business Man
  Points : 0
  Registration date : 26/02/2008

  Tema Re: Barcoleta per Bjondinat

  Mesazh nga aj qetri prej 12th March 2008, 20:25

  po shkon bjondina me ble televizor
  edhe pe pyt shitsin a keni televizora
  po thot shitsi
  qfar keni?
  kena bardh e zi edhe me ngjyra!
  bjondina: ok ani bjema njo tkuqe
  avatar
  smalldc
  New Member
  New Member

  Male
  Numri i postimeve : 16
  Points : 0
  Registration date : 25/02/2008

  Tema Re: Barcoleta per Bjondinat

  Mesazh nga smalldc prej 14th March 2008, 00:33

  u kon ni bjondine shum e mir (pa keqkuptime hanem kez) ka marr ni kllushar Very Happy
  avatar
  kingpin
  New Member
  New Member

  Male
  Numri i postimeve : 10
  Points : 0
  Registration date : 26/02/2008

  Tema Re: Barcoleta per Bjondinat

  Mesazh nga kingpin prej 14th March 2008, 01:50

  hahahahaah kush o qaj kllushari hahahahaah presim skjarime Razz pa kode folni Razz
  avatar
  Bonney
  Admin
  Admin

  Male
  Numri i postimeve : 336
  Age : 29
  Vendbanimi : Repuplic of Kosova
  Profesioni : Student
  Points : 3858
  Registration date : 25/02/2008

  Tema Re: Barcoleta per Bjondinat

  Mesazh nga Bonney prej 14th March 2008, 15:03

  ndalohet reptesihst me fol me kode geek
  avatar
  white nigga
  Member
  Member

  Male
  Numri i postimeve : 128
  Age : 29
  Points : 9
  Registration date : 25/02/2008

  Tema Re: Barcoleta per Bjondinat

  Mesazh nga white nigga prej 14th March 2008, 23:06

  do sene skallxohen se manej ska lezet e ai kllushari nuk hin mo en 4um ma mir mos kallxoni nese doni me kallxu qoni pm ja Razz kingpin aj lav ju mir se erdhe ne 4um Razz(L)
  avatar
  aj qetri
  New Member
  New Member

  Male
  Numri i postimeve : 30
  Age : 30
  Vendbanimi : PZ
  Profesioni : Graphic Designer, Computer Serviser, Business Man
  Points : 0
  Registration date : 26/02/2008

  Tema Re: Barcoleta per Bjondinat

  Mesazh nga aj qetri prej 15th March 2008, 12:29

  djema folni pa kode sa per sene personal qoni si pm se nuk i ka hije forumit hapun kshtu edhe mos haroni se aj klloshari e ka ket faqe per me e "administru" kshtuqe mundet me ju fshi postet Razz
  luv ya
  avatar
  white nigga
  Member
  Member

  Male
  Numri i postimeve : 128
  Age : 29
  Points : 9
  Registration date : 25/02/2008

  Tema Re: Barcoleta per Bjondinat

  Mesazh nga white nigga prej 15th March 2008, 23:28

  tash mos tja nisim kejt jo mos fol ashtu jo mos fol kshtu se ta fshi postin jo ta hakirati forumin pordha.... sa per ashtu pe mbyllim 4umin kejt ti aj qetri mos fol shum se bohet keq Razz hajde djema ma pak ngrenje.... ma shum föra Razz
  avatar
  smalldc
  New Member
  New Member

  Male
  Numri i postimeve : 16
  Points : 0
  Registration date : 25/02/2008

  Tema Re: Barcoleta per Bjondinat

  Mesazh nga smalldc prej 20th April 2008, 00:01

  njerz ju lutem knaquni mos i komentoni foret po vetem postoni for treja, sa per identifikim "message has been send" ju perhendes mos haroni edhe un jam admin Very Happy

  Sponsored content

  Tema Re: Barcoleta per Bjondinat

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21st July 2018, 00:21