KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  teknologjia dhe arti :D

  Share
  avatar
  Bonney
  Admin
  Admin

  Male
  Numri i postimeve : 336
  Age : 29
  Vendbanimi : Repuplic of Kosova
  Profesioni : Student
  Points : 3858
  Registration date : 25/02/2008

  Tema teknologjia dhe arti :D

  Mesazh nga Bonney prej 1st March 2008, 15:41







  avatar
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 28
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: teknologjia dhe arti :D

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 4th March 2008, 21:03

  mos bon ksi postime interesante se skam qa me komentu xix Laughing

   Ora ėshtė 11th December 2018, 21:45