KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Miu laserik Cyber Snipa Stinger 3200 DPI

  Share
  avatar
  RaZoR
  New Member
  New Member

  Male
  Numri i postimeve : 31
  Vendbanimi : C:/windows/system32
  Points : 0
  Registration date : 05/03/2008

  Tema Miu laserik Cyber Snipa Stinger 3200 DPI

  Mesazh nga RaZoR prej 12th March 2008, 17:40


  Ky mi ka dizajn tė ngjashėm me modelet e Logitechut, ndėrsa ėshtė i veēantė pėr faktin se ka 8kb tė memories sė vet nė tė cilėn mund tė ruhen makrotė dhe parametrat e veēantė pėrmes softverit tė veēantė pėr gjashtė tastet programabile.Precizitetin e ka kulmor ndėrsa mund tė definohet edhe gjatė punės prej 400 dpi deri 3200 dpi. Sikurse edhe minjtė e Logitech edhe ky mi ka magazinėn pėr pesha dhe mund t'i ndryshohet pesha pėrmes tyre.

  Ėshtė i pėrshtatshėm vetėm pėr tė djathtė ndėrsa nė kompjuter lidhet nėpėrmjet USB-sė. Nė pėrgjithėsi Stinger ėshtė njė mi i shkėlqyshėm tė cilin do ta duan shumė lojtarė.
  avatar
  M1xer.f1tox
  Pre Pro
  Pre Pro

  Male
  Numri i postimeve : 513
  Age : 27
  Vendbanimi : Prizren
  Points : 1934
  Registration date : 27/02/2008

  Tema Re: Miu laserik Cyber Snipa Stinger 3200 DPI

  Mesazh nga M1xer.f1tox prej 12th March 2008, 22:48

  fort kona qyky vec ka edhe mat mira qi kan dal ma heret nseje ky skona wireless.flm per post!
  avatar
  RaZoR
  New Member
  New Member

  Male
  Numri i postimeve : 31
  Vendbanimi : C:/windows/system32
  Points : 0
  Registration date : 05/03/2008

  Tema Re: Miu laserik Cyber Snipa Stinger 3200 DPI

  Mesazh nga RaZoR prej 13th March 2008, 22:47

  po qysh me qene wireless kur i ka 3200dpi + 8 kb memorie, me bateri AAA ke me i majt kto a ? :lol!:

  Sponsored content

  Tema Re: Miu laserik Cyber Snipa Stinger 3200 DPI

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 17th July 2018, 00:11