KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Chelsea gjen zёvendёsimin e Essien

  Share
  Leriona
  Leriona
  V.I.P.
  V.I.P.

  Female
  Numri i postimeve : 474
  Age : 30
  Vendbanimi : Prizren
  Profesioni : Studente
  Points : 14
  Registration date : 21/08/2008

  Tema Chelsea gjen zёvendёsimin e Essien

  Mesazh nga Leriona prej 20th September 2008, 18:53

  Ekipi i Chelseat ka pohuar se ёshtё para angazhimit tё brazilianit Mineiro, i cili do tё duhet tё arrijё nё Stamford Bridge si zёvendёsim pёr tё lėnduarin Michael Essien.

  32-vjeēari ёshtё lojtar i lirё dhe mund tё bёjё transferim jashtė afatit kalimtar, dhe ekipi i Chelseat ka pohuar se ёshtė shumё afёr angazhimit tё tij.

  Spekulohet se Mineiro mbrёmё i ka kaluar me sukses testet mjekėsore, ndėrsa edhe asistenti i Scolarit nё stolin e Chelseat, Flavio Murtosa, e pohuar ardhjen e brazilianit nё Stamford Bridge.

  “Praktikisht e kemi kompletuar angazhimin e Mineiros. Ai ishte lojtar i lirё, pa kontratё, dhe nё kёtё kohё ne kishim shanse ta angazhojmė dhe t’i plotёsojmё nevojat tona”, ka thёnё Murtosa.

   Ora ėshtė 23rd January 2019, 01:03