KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Plazma prej 150 inēėve

  Share
  avatar
  Bonney
  Admin
  Admin

  Male
  Numri i postimeve : 336
  Age : 29
  Vendbanimi : Repuplic of Kosova
  Profesioni : Student
  Points : 3858
  Registration date : 25/02/2008

  Cuditshem Plazma prej 150 inēėve

  Mesazh nga Bonney prej 25th September 2008, 23:49

  Pas shumė komenteve qė kanė mundur tė lexohen nė faqe tė ndryshme tė internetit se kompania shumė e njohur Panasonic do ta paraqes plazma ekranin mė tė madh nė botė, tani ėshtė realitet.

  Nė Consumer Electronic Show nė Las Vegas, Panasonic prezantoi plazma ekranin me diagonale prej 150 inēėve (381 centimetra). Siē ėshtė bėrė e ditur, ky model nuk do tė mund tė blihet para fillimit tė vitit 2009. Ēmimi i tij ende nuk ėshtė dhėnė, por pėr shfrytėzuesit dhe adhuruesit e plazma modeleve, besohet se ēmimi i tij nuk do tė parqet ndonjė problem tė madh.

   Ora ėshtė 15th October 2018, 20:48