KOPRIVA FORUM

Mos e huq Rastin !

Gjeje kėnaqėsinė e vėrtetė.

Regjistruhu tani !
Pėrdore Mozilla Firefox-in pėr njė shfletim mė kualitative

  Fletcher: Ronaldo mė i miri nė botė

  Share
  avatar
  Leriona
  V.I.P.
  V.I.P.

  Female
  Numri i postimeve : 474
  Age : 29
  Vendbanimi : Prizren
  Profesioni : Studente
  Points : 14
  Registration date : 21/08/2008

  Tema Fletcher: Ronaldo mė i miri nė botė

  Mesazh nga Leriona prej 19th September 2008, 11:50

  Darren Fletcher ka lavdėruar bashkėlojtarin e tij tek Manchester United, Cristiano Ronaldon, si “futbollistin mė tė mirė nė botė”, dhe shpreson se ai do ta gjejė portėn sėrish kundėr Chelseat kėtė vikend.

  United udhėton nė Stamford Bridge gjatė tė dielės, vetėm nė kėrkim tė fitores sė dytė kėtė sezon, derisa fitorja e parė erdhi kundėr Portsmouth nė muajin gusht.

  “Ronaldo ėshtė lojtari mė i mirė nė botė dhe ēdo ekip do ta dėshironte. Me sa duket, ishte hera e parė qė ai rikthehet nga lėndimi mė shpejt se sa ėshtė pritur. Kjo ėshtė nga pėrkushtimi dhe profesionalizmi”, ka thėnė Fletcher.

  “Ne kemi njė ekip pėr ndeshje tė mėdha, dhe nuk mund tė gjejmė njė mė tė madhe se kjo, veēanėrisht pas startit qė patėm nė ligė. Nuk duam tė mbetemi shumė pikė prapa nė kėtė shkallė tė sezonit. Kemi lojtarėt pėr tė shkuar atje dhe pėr tė shėnuar fitore”, ka shtuar skocezi pėr ndeshjen e vikendit pėrballė Chelseat

   Ora ėshtė 22nd October 2018, 12:03